Prodavam Schmitz 2006 god

ЦЕНА: 7500 €

Prodavam Schmitz 2006 god


Prodavam poluprikolka Schmitz roletarka dekemvri 2005god , pocinkovana shasija, rrgistrirana vo 04.2016god, vo odlicna sostojba.Град:
Skopje
Телефон:
076344472
Објавен на:
24.07.2016

ЦЕНА: 7500 €

Карактеристики:

Гориво:
 Дизел
Година на производство:
 2006
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 / km

Контакт

Име:
Ljupco Neshovski
Град:
Skopje
Телефон:
076344472
Објавен на:
24.07.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка