Tam 130 kiper

ЦЕНА: 1 €

Tam 130 kiper


Tam 130 kiper, god. na proizvodstvo 1983, vo vozna sostojba.
Cena po dogovor!

Informacii na: 078 815 605Објавен на:
20.09.2016

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Поминати километри:
 / km

Контакт

Објавен на:
16.03.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка