IMT 539

ЦЕНА: 1 мкд

IMT 539


ODLICNO SOCUVANГрад:
kocani
Телефон:
071 560 530
Објавен на:
26.06.2016

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Гориво:
 Дизел
Година на производство:
 1988
Град:
 Кочани
Поминати километри:
 1 km

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
sande velinov
Град:
kocani
Телефон:
071 560 530
Објавен на:
26.06.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка