Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Деловен простор во строг центар

Се наоѓа веднаш до Пеко на ул. Македонија и бикот. Има две нивоа и два санитарни чвора.

Цена:145.350 ден.

   

Објавен на: 07.08.2023
Se prodava itno deloven objekt

Itno se prodava
Deloven objekt izgraden od crvrsta gradba so vgraduvani energetski materijali.
Bruto povrzina nad 1400 m2.
Se naoga na samata ulica Butelska na odalecenost samo 400 metri od obik...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.12.2021
Ponuda

Dostupan brzi zajam od 2000 do 5 milijuna eura i uložite ili prodajte svoju kripto valutu do bilo kojeg iznosa. nama putemrnemail> Veronicamilenkovic@gmail.com

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.11.2021
обеспечить безрисковое финансирование

Возвратный личный заем - это форма банковского финансирования, которая позволяет домашним хозяйствам приобретать потребительские товары или финансировать свои собственные нужды. индивидуальный. Нес...

Цена:200.000 €

   

Објавен на: 31.08.2021
Siguran zajam za sve @2

Pozdrav, ja sam olek i radim za kreditnu tvrtku koja nudi do 10 milijuna eura svima u Europi, uključujući Hrvatsku, Srbiju, Cirih, Austriju, BiH, Sloveniju, Latviju, Litvu, Bugarsku i mnoge druge.
...

Цена:900.000 €

   

Објавен на: 11.08.2021
sigurno je dostupan zajam

Pozdrav široj javnosti, zajam je dostupan pod kamatnom stopom od 3% do dosega onih kojima je potreban. nudimo između 2000 i 5 milijuna eura u trajanju od 1 do 29 godina. prijavite se sada pu...

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 21.05.2021
Деловен простор на продажба

➡По повод празниците Унија Клуб ви дава единствена прилика да го купите вашиот деловен простор по неповторлива цена од само 1.000 € м2 + ДДВ.
❗Комплексот располага со различни квадратури кои...

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 15.03.2021
Се продава Деловен Простор во ГТЦ 120м2

- 120m2
- сопствено ладење и греење
- сопствен тоалет и кујна
- мини магацин / остава

Цена:120.000 €

   

Објавен на: 09.03.2021
Продажба на деловен простор во нас.Автокоманда

Деловен простор кој се наоѓа на адреса ул. 16та Македонска Бригада бр.6/2-7, локал 7 од 20 м2. Деловениот простор е на високо приземје под зграда, празен, опремен со подни плочки, голем излог, сани...

Цена:21.500 €

   

Објавен на: 28.01.2021
Дали имате потреба од заем?

Дали имате потреба од заем? Ова е за да ја информираме пошироката јавност дека нудиме заеми на физички лица со камата од 3%. Нашите заеми се обезбедени и гарантирани од осигурителна компанија. Не б...

Цена:10.000 €

   

Објавен на: 25.09.2020
Voodoo Magic Spells, Witchcraft Spells Revenge Spells Wiccan Love Spell North Carolina, North Dakota, Ohio, Oklahoma, Oregon, Pennsylvania

Psychic KALIMALI +27789571548 is a renowned psychic/spiritual healer who has helped people from all over the world from different race and nationality. Are you feeling that everything is difficult ...

Цена:123 ден.

   

Објавен на: 18.09.2020
Ponuda zajma između pojedinaca

Da bismo riješili svoje probleme i kreirali svoje projekte za dobru evoluciju, mi smo tu da vam pomognemo da dobijete zahtjev za novcem od 2.000 do 5.000.000 eura Kontaktirajte nas putem e-m...

Цена:860.000 €

   

Објавен на: 18.05.2020
AUSTRALIA-MACEDONIA-CANADA-USA-LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753

LOST LOVE SPELLS HEALER, LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS, INTERNATIONAL LOST LOVER HEALERS, MAGIC RING, LOVE SPELLS TO BRING BACK A LOVER, REVENGE OF THE RAVEN CURSE, BREAK UP SPELLS,...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 07.05.2020
Интернет заеми. Подготвени за 15 минути

24 часови заеми преку Интернет. Подготвени за употреба на Интернет. Онлајн кредити. Подготвено по СМС по телефон. Брз онлајн кредит. Долгорочен кредит. Заемот може да се добие за 10 минути. Заеми б...

Цена:100 €

   

Објавен на: 06.05.2020
Заштедете на рефинансирање

При рефинансирање на заеми:

Може да се комбинираат до 10 кредити. Payе платите една, пониска исплата. Haveе ви останат повеќе пари во текот на секој месец. Вие ќе можете полесно да управувате со...

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.04.2020
Потрошувачки заеми. Брз заем преку Интернет

24/7 онлајн заеми. Заеми без гаранција или гаранција. Подготвени за потрошувачка преку Интернет. Долгорочни заеми. Инстант кредит преку Интернет. СМС-кредити. Заеми од 1.000 до 150.000 евра. Заемот...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 26.03.2020
100% Итно кредит за невработените

Дали сте сопственик на деловна активност или претприемач?
Дали сакате да направите најразлични набавки?
Набавка на мотоцикл автомобил; дома да го исплати долгот или да започнеш сопствен бизнис?
...

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.03.2020
δωρεάν και αξιόπιστη διαχείριση των online δανείωνΓεια σε όλους
Είμαι η κ. Sarah, διευθυντή&s...

Цена:145 ден.

   

Објавен на: 04.03.2020
γρήγορη προσφορά χρηματοδότησηςΓεια σε όλους
Είμαι η κ. Sarah, διευθυντή&s...

Цена:145 ден.

   

Објавен на: 04.03.2020
κοινωνική έτοιμη μεταξύ ιδιαίτερωνΓεια σε όλους
Είμαι η κ. Sarah, διευθυντή&s...

Цена:145 ден.

   

Објавен на: 04.03.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка