Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava itno deloven objekt

Itno se prodava
Deloven objekt izgraden od crvrsta gradba so vgraduvani energetski materijali.
Bruto povrzina nad 1400 m2.
Se naoga na samata ulica Butelska na odalecenost samo 400 metri od obik...

Цена:По договор

Скопје
1400 m2
Плочки
 

Објавен на: 15.12.2021
Dukjan 140m2 vo centarot na Ohrid - prodazba ili naem

Prodavam 140 m2 deloven prostor-dukjan vo centarot na Ohrid. Prostorot e na prizemje vo zgrada do Home Center, na ul. Dejan Vojvoda, sproti pazarot, blizu do EVN i Ohridska Banka.
Prostorot e so p...

Цена:120.000 €

Охрид
140 m2
Плочки
 

Објавен на: 01.08.2021
Се продава Деловен Простор во ГТЦ 120м2

- 120m2
- сопствено ладење и греење
- сопствен тоалет и кујна
- мини магацин / остава

Цена:120.000 €

Скопје
120 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 09.03.2021
Продажба на деловен простор во нас.Автокоманда

Деловен простор кој се наоѓа на адреса ул. 16та Македонска Бригада бр.6/2-7, локал 7 од 20 м2. Деловениот простор е на високо приземје под зграда, празен, опремен со подни плочки, голем излог, сани...

Цена:21.500 €

Скопје
20 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 28.01.2021
Se Prodava !!!

Se prodava od 300m2 so devloven prostor od 61m2 so celosna dokumentacija.Se naoga vo N.Goce Delcev (Skopsko Pole) na samata ulica,moze da se vidi vo sekoe vreme.

Kontakt broevi za informacii:
...

Цена:1 €

Скопје
300 m2
Плочки
 

Објавен на: 31.10.2019
Кафе Дуо (Caffe Duo) се отстапува или издава

Кафе Дуо (Caffe Duo) се отстапува или издава. Кафичот е на одлична локација во населба Лисиче, трговскиот на улица Димитар Туриманџоски со летна и зимска тераса. За подетални информации контакт тел...

Цена:По договор

Скопје
50 m2
Плочки
 

Објавен на: 08.09.2019
Prodavam DELOVEN PROSTOR vo t.c. BISER Aerodrom

Se prodava deloven proctor od 11 m2, vo t.c.Biser naselba Aerodrom, na 1 kat so moznost za koristenje na terasata poradi odlicna lokacija.

Цена:По договор

Скопје
11 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 03.06.2019
Се продава дуќан двоспратен, Кисела Вода - опремен

Долниот спрат има 30 м2, има дополнителна галерија на спрат - 16м2. КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА МЕСАРНИЦА. Подетални информации на број 070-560-928

Цена:22.000 €

Скопје
30 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 01.06.2019
DUKAN vo TC Beverly Hills

Prodavam dukan vo tc Beverlly hils 32 m2. Kompletno renoviran pred 5 godini ima nov smenet portal-izlog. Dukanot se naoga vo najrazraboteniot del na niskoto prizzemje pozadi Chicco.

Цена:По договор

Скопје
32 m2
Плочки
 

Објавен на: 07.12.2018
SE PRODAVA DUKJAN KAJ TC MAVROVKA

SE PRODAVA DUKJAN KAJ TC MAVROVKA OD 30 M2 . CENA 220000 EVRA. TEL.075/321-415

Цена:220.000 €

Скопје
30 m2
 

Објавен на: 07.11.2018
DUKAN VO TC BEVERLY HILLS SE PRODAVA

Prodavam dukan vo tc Beverlly hils 32 m2. Kompletno renoviran pred 5 godini. Dukanot se naoga vo najrazraboteniot del na niskoto prizzemje pozadi Chicco.

Info I oontakt Risto 070 286 447

Цена:По договор

Скопје
Ламинат
 

Објавен на: 01.11.2018
Се продава деловен простор во Центар

Се продава деловен простор во Центар на приземје 80м2 + 20м2 магацински простор. Зградата е новоградба од 2013г. Со сопствен паркинг. Во близина на Универзална сала.

Цена:По договор

Скопје
100 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 12.10.2018
prodavam dukan

Se prodava dukan na ul Boris Kidric ( beton dukani) prizemje so povrsina od 12 m2, za dopolnitelni informacii javete se na 075 479 074.

Цена:10.000 €

Штип
12 m2
 

Објавен на: 31.01.2018
Se prodava dukan

se prodava dukan od 14m2 vo trgovskiot vo veles na prvi kat pogoden za kancelarija

Цена:По договор

Велес
14 m2
 

Објавен на: 12.01.2018
СЕ ПРОДАВА Lounge Bar vo Skopje

Се продава (може и компензација) Lounge Bar vo Skopje, со прекасен ентериер целосно опремен, има кујна која е опремена со сите апаратури, тоалетот е посебно машко посебно женско и тераса која е заг...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.10.2017
DELOVOEN PROSTOR VO CENTAR

IMPULS AGENCIJA so 20 godishno iskustvo na pazarot prodava deloen prostor vo Cntar kaj Cveten pazar. Prostorot e na prizemje so povrshina od 96m2. Cenata na objektor e 1100 eur/m2
Kontakt telefon...

Цена:1.100 €

Скопје
96 m2
Плочки
 

Објавен на: 18.10.2017
SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA

Agencija Impuls prodava deloven prostor vo Kisela Voda so povrsina od 37m2.Prostorot e vo odlicna sostojba,20m od staroto kino.
sifra:2277

Цена:1.100 ден.

Скопје
37 m2
Ламинат
 

Објавен на: 25.09.2017
Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor vo Aerodrom kaj poranesna slatkara stela .Kvadratura 16m2 na prizemje.1

Цена:18.000 €

16 m2
Плочки
 

Објавен на: 24.09.2017
ATRAKTIVEN LOKAL VO CENTAR NA SKOPJE

Impuls agencija prodava lokal na prometna ulica vednas sproti t.c.Ramstor so povrsina od 39m2
TELEFONSKI BR:+389 70 233 123
SIFRA:2257

Цена:3.000 €

392 m2
 

Објавен на: 18.09.2017
SE PRODAVA

Itno se prodava deloven prostor na ul.Dane Krapcev 8A 1/1-1 so povrsina 23m2 Debar Maalo Skopje

Цена:19.000 €

Скопје
232 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 10.08.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка