Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
GRAJFER MAN

Cena po dogovor. Vozna sostojba. Poveke info na 070271628

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.06.2019
Se prodava kamion Turbozeta 80.12.A

Kamionot e vo ispravna sostojba, tehnicki ispraven i kompletno e napraven servis, pali vozi. Za cenata ima kompleten prostor za dogovor.

Цена:По договор

Дизел
1991
Кичево
 

Објавен на: 11.05.2019
Se prodava IVEKO STRALIS

Se prodava Iveko Stralis, mozna e i zamena. Poveke info na telefon

Цена:1 ден.

Дизел
2002
Гевгелија
ДВД плеер
 

Објавен на: 11.11.2019
DAF XF so PRIKOLKA

Se prodava DAF 105XF 2009god so prikolka KOEGEL SN 24 2007god. I kamionot i prikolkata se vo odlicna sostojba.
*cenata e 15000€ +DDV.

Цена:15.000 €

Дизел
2009
Струмица
Клима
ABS
Airbag

Објавен на: 18.10.2019
Se prodava viljuskar Toyota vo odlicna sostojba

Se prodava viljuskar Toyota vo odlicna sostojba benzin/plin, nosivost ton ipol, visina na diganje 6 metri

Цена:3.100 €

Бензин+Плин
Скопје
 

Објавен на: 30.07.2019
PRODAVAM KIPER MAN, oznaka 35.463

Prodavam Kiper MAN, kercijalna oznaka 35.463,registriran, poradi zaminuvanje vo stranstvo.

Цена:По договор

Дизел
1997
150 km
Скопје
 

Објавен на: 25.06.2018
PRODAVAM KIPER MAN

Prodavam Kiper MAN , komercijalna oznaka 35.403, godina na proizvodstvo 1997, 294 konji, 4 oski, registriran. Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.

Цена:По договор

Дизел
1997
100 km
Скопје
 

Објавен на: 25.06.2018
Моторна пила Стил

Prodavam motorna pila stil 018- cena 10 000 denari i 029 cena 15 000 denari.Ima prostor za dogovor ako se zemaat dvete

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.11.2017
Kamion MAN 12.250 2009

Се продава камион МАN 12.250 TGL 2009
Димензии на товарен простор 6.90 дoлжина, 2.45 ширина, 2.90 висина
Камионот е регистриран до 10.Март 2018

Цена:23.000 €

Дизел
2009
Скопје
 

Објавен на: 18.11.2017
se prodava

se prodava kombe fiat dukato 2007

Цена:По договор

Дизел
2007
Скопје
Радио касетофон
 

Објавен на: 13.10.2017
Se prodava Cisterna UTVA

Se prodava cisterna
God. na proizvodstvo : 1994
- Dolno polenje, ABS, 1 komora 33000 litri
- Registrirana do 30.05.2017

Цена:7.000 €

1994
Скопје
ABS

Објавен на: 04.04.2017
Se prodava Renault Trafic 1.9 Razladno kombe

Renault Traffic 1.9
Razladna komora do -25
Godina na proizvodstvo: 2005
Gorivo: Nafta

Цена:7.900 €

Бензин
2005
300000 km
Скопје
Радио касетофон
Ел. стакла

Објавен на: 23.11.2016
Kamazi k1 troosovinci kiperi

prodavam 3 kamazi kiperi k1 troosovinci so rezervni delovi cena po dogovor

Цена:По договор

Дизел
1990
200000 km
Скопје
4x4

Објавен на: 09.10.2016
Tam 130 kiper

Tam 130 kiper, god. na proizvodstvo 1983, vo vozna sostojba.
Cena po dogovor!

Informacii na: 078 815 605

Цена:1 €

   

Објавен на: 20.09.2016
Prodavam Schmitz 2006 god

Prodavam poluprikolka Schmitz roletarka dekemvri 2005god , pocinkovana shasija, rrgistrirana vo 04.2016god, vo odlicna sostojba.

Цена:7.500 €

Дизел
2006
Скопје
 

Објавен на: 24.07.2016
IMT 539

ODLICNO SOCUVAN

Цена:1 ден.

Дизел
1988
1 km
Кочани
Чиста документација

Објавен на: 26.06.2016
Se prodava kamion Volvo 460 (3)

Se prodava kamion Volvo 460 (3) proizveden 2006ta, vo mnogu dobra sostojba. Pominati 1 000 000km. So bg registracija, a momentalno se naoga vo Svedska.

Kontakt: 076/541-891 ili 076/202-857

Цена:По договор

Дизел
2006
1000000 km
Скопје
 

Објавен на: 14.06.2016
kosacka sip 135

prodavam dosta dobra kosacka sip 135 slovenska

Цена:24.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 06.06.2016
Mercedes 403

Odlicna vozna sostojba

Цена:55.000 €

Дизел
200000 km
Скопје
ДВД плеер
Клима
ABS

Објавен на: 05.03.2016
se prodava iveco stralis 2005god so bg.tabli

se prodava iveco stralis euro3 2005god.so bg tabli registriran momentalno raboti vo skandinavija dejan tel.07528025

Цена:6.000 €

Дизел
2005
10000 km
Прилеп
Клима
Чиста документација

Објавен на: 20.01.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка