PRODAVAM KIPER MAN

ЦЕНА: По договор

PRODAVAM KIPER MAN


Prodavam Kiper MAN , komercijalna oznaka 35.403, godina na proizvodstvo 1997, 294 konji, 4 oski, registriran. Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.Град:
Skopje
Телефон:
078 287 883
Објавен на:
25.06.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Гориво:
 Дизел
Година на производство:
 1997
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 100 km

Контакт

Име:
Tomče Stojanovski
Град:
Skopje
Телефон:
078 287 883
Објавен на:
25.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка