Продавам трактор Тома Винковиќ и приколка

ЦЕНА: По договор

Продавам трактор Тома Винковиќ и приколка


Продавам трактор Тома Винковиќ со плуг и фреза и приколка.Град:
Skopje
Телефон:
070916055
Објавен на:
06.05.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Виолета Stankovska
Град:
Skopje
Телефон:
070916055
Објавен на:
06.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка