Se prodava viljuskar Toyota vo odlicna sostojba

ЦЕНА: 3100 €

Se prodava viljuskar Toyota vo odlicna sostojba


Se prodava viljuskar Toyota vo odlicna sostojba benzin/plin, nosivost ton ipol, visina na diganje 6 metriГрад:
Skopje
Телефон:
070260379
Објавен на:
30.07.2019

ЦЕНА: 3100 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mile Trajkovski
Град:
Skopje
Телефон:
070260379
Објавен на:
30.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка