DAF XF so PRIKOLKA

ЦЕНА: 15000 €

DAF XF so PRIKOLKA


Se prodava DAF 105XF 2009god so prikolka KOEGEL SN 24 2007god. I kamionot i prikolkata se vo odlicna sostojba.
*cenata e 15000€ +DDV.Име:
Град:
Strumica
Телефон:
070302042
Објавен на:
18.10.2019

ЦЕНА: 15000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Slobodan
Град:
Strumica
Телефон:
070302042
Објавен на:
07.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка