Se prodava IVEKO STRALIS

ЦЕНА: 1 мкд

Se prodava IVEKO STRALIS


Se prodava Iveko Stralis, mozna e i zamena. Poveke info na telefonИме:
Телефон:
070696123
Објавен на:
11.11.2019

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Гориво:
 Дизел
Година на производство:
 2002
Град:
 Гевгелија
Поминати километри:
 / km
Аудио систем:
 ДВД плеер

Контакт

Име:
Spase
Телефон:
070696123
Објавен на:
11.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка