Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Пауловнија садници

Квалитетни садници Пауловнија хибрид 9601 од сертицифирано семе.
На корисниците на нашите садници им нудиме комплетна логистика за подигање на плантажа.

Цена:60 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.07.2019
ПРОДАЖБА НА ГОЏИ САДНИЦИ

Продажба на гоџи садници, сертифицирани со ин витро технологија произведени.
Тип на садник 4-ка.
Садниците се пет годишни и во добра вегетативна форма.
Локација Волково, Ѓорче Петров.

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2021
Prodavam Domasna rakija

Se prodava Domasna rakija zolta I Bela 50' za poveke informacii kontaktirajte me

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 18.11.2019
ПРОДАВАМ ЛЕШНИК

РЕКОЛТА 2019 ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.09.2019
Фарма на Јапонски препалици (потполошки) 071261249

Се продава Фарма на Јапонски препалици (потполошки) : фармата вклучува : 180 броја јапонски препалици- потполошки несилки, кафези и инкубатор.
Фарма се занимава со одгледување на јапонски препели...

Цена:1.000 €

Кавадарци
 

Објавен на: 28.02.2019
Vrece od agrotekstila – za sadnju borovnica, ukrasnog bilja i voca

Vrece od agrotekstila za sadnju borovnica, ukrasnog bilja i voca .
Vrece su sivene sa 100% poliester koncem i agrotekstil cini 700ky jedinica UV stabilnosti sto ga cini najkvalitetnijim materijalo...

Цена:2 €

Скопје
 

Објавен на: 23.12.2018
Sadnice borovnice – sadnice sorte Duke i Bluecrop

Sadnice borovnice – Posetite nas rasadnik u bilo koje doba godine i uverite se u kvalitet nasih sadnica. Na stanju imamo dvogodisnje i trogodisnje sadnice borovnice Duke i Bluecrop.
Cene od ...

Цена:3 €

Скопје
 

Објавен на: 22.12.2018
TIKVI PECHENKI

Prodavam tikvi pechenki.Cena po dogovor.

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 17.10.2018
Trobrazen plug

Se prodava trobrazen plug

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 24.04.2018
Ferguson 539

Se profava ferguson 539 vo odlicna sostojba 1988god. ima prikolka, plug, brana, gubrefrlacka.
cena po dogovor

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2018
Продавам Слама

Се продава слама 150 бали

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 06.03.2018
Продавам лешници

Продавам лешник во лушпа.Телефон за контакт 078 219 438

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 21.02.2018
Husquarna

Motorot e vo odlicna sostojba.
za pomalku pari ne se javuvaj.

Цена:15.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 10.02.2018
Se prodava traktor Belarus

Se prodava traktor belorus 94god vo odlicna sostojba so 1700 rabotni casovi so novi gumi hidraulicen volan 4x4 traktorot e top bez nikakvi vlozuvajna za poveke info barajte

Цена:3.500 €

Радовиш
 

Објавен на: 13.01.2018
Лактофризер и Еднореден Силажер

Продавам Лактофризер од 1500 л. - Алфа Лавал (3200 evra)
Еднореден Силажер - Kverneland (1300 evra)

Цена:3.200 €

Свети Николе
 

Објавен на: 20.09.2017
ПРИРОДЕН ПЛАНИНСКИ МЕД-ПЧЕЛАРСТВО ЧОРБИЌ

Се продава природен планински мед.
Пчелите се наоѓаат на подножјето на Баба планина во атарот на село Крани на преспанско езеро.
Надморска висина 870 м,богата планинска ливада и дабова шума.
Се ...

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.08.2017
Пчелари, евидентирани или ергистрирани и земјоделски стопанства

Пчелари и земјоделски стопанства кои се занимаваат со пчеларство се покануваат бесплатно да се зачленат во формирањето на земјоделска задруга која се формира во моментов поради субвенционирање на д...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.06.2017
гоџи бобинки

Се продаваат садници за гоџи бобинки по поволна цена. Даваат плод за само три месеци и имаат огромни здравствени придобивки.

Цена:150 ден.

Битола
 

Објавен на: 01.05.2017
Калифорниски црви

Продавам калифорниски црви.Цена по легло, во зависност од густината на црвите. Телефон за контакт 076-55-00-72.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.04.2017
Се продава сено, слама и пченица

Сеното е ливадско и е со одличен квалитет. Сламата е пченична. Пченицата е меркантилна со одличен квалитет.
КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 09.01.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка