Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се издава

Се издава дуќан од 60 м2 на автобуската станица кај Стара Чешма во Кисела Вода на ул Борис Трајковски бр.2 лок.5 и 6.

Цена:1 €

   

Објавен на: 17.06.2023
IZDAVAM DELOVNI PROSTORII

Se iznajmuva deloven objekt od 3 prostorii koi se pogodni za Apteka, Ambulanta, Zabar, Pedijatar ili za bilo koja druga vasa potreba. Odlicni uslovi i lokacija, so parking i vodovod vklucen vo cena...

Цена:200 €

   

Објавен на: 19.09.2019
Se izdava lokal vo TC Paloma Bjanka

Se izdava deloven prostor 19 m2 vo TC Paloma Bjanka so pogled na krstosnicata na ul.Dame Gruev i ul.Veljko Vlahovik

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.05.2019
SE IZDAVA STOMATOLOSKA ORDINACIJA

Се издава комплетно опремена стоматолошка ординација од 32m2 во нас.Аеродром (позади Бисер до пазарчето)

Цена:250 €

   

Објавен на: 27.01.2019
Се издава деловен простор 33m2

Се издава деловен простор од 33 m2, ненаместен, на Бул. “АВНОЈ“ бр. 74, локал бр.5, во населба Јане Сандански, о. Аеродорм. Има 2 простории од цца 20 i 10 m2 и WC, со 2 влеза према улиц...

Цена:1 €

   

Објавен на: 16.02.2023
Duljan vo TC Beverli Hils

Се издава дуќан 16м2 во ТЦ Беверли Хилс, ниско приземје, на самиот паркинг веднаш до продавницата на Чико, т.е спроти наплатата за паркинг. Разработен за детска опрема и на одлична локација! Може и...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 30.01.2023
IZDAVAM DUKJAN VO AERODROM DO SLATKARNICA PALMA

Izdavam dukjan vo naselba Aerodrom vednash do slatkarnica Palma, dosega dukjanot raboteshe kako market, no istiot mozhe da raboti i kako : kafich, kladilnica, sendvichara, apteka, market i slichno....

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.11.2022
Понуда за заем помеѓу физички лица

Здраво
Многу сме среќни што те имаме за пријател.
Ние нудиме готовински заеми за секој што плаќа годишна каматна стапка од 2%. Рокот на отплата се движи од 1 година до 30 години. Ние сме со ...

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 22.02.2022
Понуда за брзи заеми

Дали ви треба брз долгорочен или краткорочен заем со релативно ниска каматна стапка до 3%? Ние нудиме деловен заем, личен заем, станбен заем, авто заем, студентски заем, заем за консолидација на до...

Цена:100.000.000 €

   

Објавен на: 30.01.2022
Se Izdava/Prodava Dukan

Se Izdava ili se Prodava odlicen ducan na atraktivno mesto vo Kumanovo, pod restoranot Rim-Pariz. Dukanot e so povrsina od 47m2, vo licna sopstvenost.
Dukanot raspilaga so sopstveno WC.

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.01.2022
Izdavam deloven prostor-stan vo Centar-Skopje

Izdavam prazen deloven prostor-stan na prizemje vo strog centar-Skopje, zad Ramstor do klinicki centar (ulica 50-ta divizija), 41 m2, 2 prostorii-kancelarii, so cajna kujna, centralno greenje i so ...

Цена:180 €

   

Објавен на: 26.11.2021
се издава деловен простор

Се издава деловен простор, од 170 метри квадратни, на 2 нивоа во Дебар маало, на Улица Дебарца бр. 56 спроти кафана Скопски мерак.
Лице за контакт
Владо 075/859-740
Цена по договор

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 12.10.2021
Издавам деловен простор-канцеларии

Издавам деловен простор-канцеларии,зад Универзална, ул. Владимир Полежиновски бр.30/1 лок. 1, на први кат, ходник, две простории, кујна, тоалет, сопствен паркинг, централно греење, клима, слободен ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.08.2021
Брза понуда за заем за 24 часа .......1

Брза понуда за заем за 24 часаrnНие доделуваме заеми од 1.000 евра до 3.000.000 евра. За повеќе детали контактирајте не.rnWhatsapp: +33 7 80 79 67 52.

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.08.2021
Se izdava dukan od 37m2

Se izdava dukan od 37m2, vo naselba Gjorce Petrov na ulica 4 juli (Boris Sarafov), so sanitaren cfor, so siroko prostran staklen izglog od pvc, pozicija na kos, sopstven parking od 96m2 so imoten l...

Цена:300 €

   

Објавен на: 19.07.2021
Frizerski salon

Se izdava razraboten frizerski salon vo centarot na Skopje

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 22.06.2021
Powerful DJinn,Jinn,Genie summons for wealth accumulation ,lottery jackpot,protection in Melbourne Russia  Moscow Muscat+27710383001

Best Medium Djinn,Jinn,Genie spells formulas for Business Boosting,gaining powers in Vienna Austria Moscow Russia Auckland New Zealand Melbourne Australia Djinn Summoning,Invocation ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.06.2021
Se izdava objekt

Izdavam objekt pogoden za avtomehanika, mini fabrika i slicno 18m2

Цена:450 €

   

Објавен на: 09.06.2021
Na raspolaganju vam je brzi pouzdani zajam

Pozdrav, ja sam Olek i radim za kreditnu kompaniju koja nudi do 10 milijuna eura svima u Europi, uključujući Hrvatsku, Srbiju, Zürich, Austriju, BiH, Sloveniju, Latviju, Litvu, Bugarsku i mnog...

Цена:900.000 €

   

Објавен на: 08.06.2021
EXTREMELY WORKING MAGIC RING FOR PASTORS/SUCCESS / WEALTH /LUCK/FAME IN SPAIN,NEPALSOUTH AFRICA USA UK IRELAND ZAMBIA CANADA,

REAL MAGIC RINGS SPELLS THAT WORK FAST,MAGIC WALLET IN Croatia,Netherlands,United States,Greece,Andorra MONEY SPELLS,A JOB PROMOTION CHARM/BUSINESS ATTRACTION SPELLS  With great Experienc...

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 03.06.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка