Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
KOMPLETNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR NA PLOSHTAD

Agencija IMPULS izdava KOMPLETNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR 150m2 NA PLOSHTAD. Prostorot raspolaga so 4 kancelarii, kujna, 3 kupatila, golema prekrasna terasa. Delovniot prostor raspolaga so luksuzen ...

Цена:1.800 €

Скопје
150 m2
 

Објавен на: 06.07.2017
ODLICHEN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR

Agencija IMPULS izdava ODLICHEN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR 140m2 vo Taftalidze kaj Mlechen. Delovniot prostor se naogja na 1-vi sprat i se izdava celosno namesten i raspolaga so otvorena-okeani...

Цена:1.400 €

Скопје
140 m2
 

Објавен на: 04.07.2017
ODLICHEN DELOVEN PROSTOR KAJ KATOLICHKA

Agencija IMPULS izdava odlichen deloven prostor vo Centar kaj Katolichka. Prostorot raspolaga so 110m2, 4 kancelarii, chajna kujna, 2 toaleti, terasa.
Shifra: 2218

KONTAKT:

Цена:350 €

Скопје
110 m2
Парно греење

Објавен на: 29.06.2017
Изнајмувам магацин

изнајмувам магацин, во Кисела Вода во зградата на Илинден наспроти Фиком, 54 м2 , одлична состојба, граден при самата градба на зградата

Цена:По договор

Скопје
54 m2
Плочки
 

Објавен на: 21.06.2017
DUKJAN VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA

Agencija IMPULS izdava DUKJAN 25m2 VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA. Dukjanot se naogja vo debarmalo na mezanin i ima mali reziski troshoci.
Shifra: 2212

KONTAKT:

Цена:200 €

Скопје
25 m2
 

Објавен на: 21.06.2017
PREKRASEN DELOVEN PROSTOR KAJ MVR

Agencija IMPULS izdava PREKRASEN DELOVEN PROSTOR 200m2 KAJ MVR. Prostorot se naogja na mezanin i e otvoren okeanik sistem.
SHIFRA: 2191

KONTAKT:

Цена:600 €

Скопје
200 m2
 

Објавен на: 06.06.2017
magacin 400 m2

Izdavam magacinski prostor od 400m2 i toa:
2x150m2 plus dve kancelarii vo skolp na magacinot i
1x100m2 so visina 3,5m, parking, kameri, izlez na ulica
Cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
400 m2
 

Објавен на: 21.05.2017
Издавам деловен простор во К. Вода

Издавам деловен простор од 20м2 на главна улица во Кисела Вода.

Цена:100 €

Скопје
20 m2
Плочки
 

Објавен на: 17.05.2017
Издавам деловен простор во Градски Ѕид над Пасошко

Се издава празен стан во строг Центар на Скопје за деловен простор. Погоден за канцелариски простор, станот поседува употребна дозвола за користење како деловен простор. Со површина од 60м2, на 2/5...

Цена:250 €

Скопје
60 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 17.05.2017
Stan so dozvola za deloven prostor

Stan so dozvola za deloven prostor, 60 m2, na ul.Maksim Gorki br.8A
I kat, so gradsko parno, 3 oddelni kancelarii.
Cena po dogovor, vo zavisnost od vreme na koristenje
Stanot se Izdava prazen.

Цена:По договор

Скопје
60 m2
 

Објавен на: 16.05.2017
izdavam dukan

Izdavam namesteno fruzersko studio. Koe e razraboteno i funkcionira veke 10 godini.dobro socuvano.vo odlucna sostojba. Vednas vseluvo.se naoga na dobra lokacija vo MICURIN.Blizu "zur"mark...

Цена:По договор

Скопје
26 m2
Плочки
 

Објавен на: 15.05.2017
Се издава деловен простор

Издаваме деловен простор на улица Партизанска во Охрид. Цена по договор.

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 05.05.2017
Издавање на деловен простор

Се издава деловен простор од 38 м2 на улица Васил Сурчев во Струмица. Цена по договор

Контакт - АД Осигурителна Полиса 02/3244-638 и 075/442197

Цена:По договор

Струмица
38 m2
 

Објавен на: 03.05.2017
Се издава магацински и деловен простор

Се издава:
- магацински простор и тоа 300м2/ 40м2/ 110м2 подрум; 300м2/120м2/35м2 поткровје. Во склоп на магацинскиот простор се издаваат и канцеларии.
- Отворен плац од 1800м2 со посебен влез...

Цена:По договор

Скопје
4504551800 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 20.03.2017
ADMINISTRATIVNO MAGACINSKI DELOVEN OBJEKT

Agencija IMPULS izdava ADMINISTRATIVNO MAGACINSKI DELOVEN OBJEKT vo blizina na MVR i Sv. Petka. Administrativniot del iznesuva 140m2, magacinskiot prostor iznesuva 850m2.
PROSTOROT E DELIV ODNOZNO...

Цена:1 €

Скопје
850 m2
 

Објавен на: 16.03.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR VO DELOVNA ZGRADA

Agencija IMPULS izdava DELOVEN PROSTOR 75m2 VO CENTAR VO DELOVNA ZGRADA - LUNA KORNER. Prostorot raspolaga so 3 kancelarii, kupatilo, chajna kujna, terasa.
Shifra: 2068

KONTAKT:

Цена:600 €

Скопје
75 m2
 

Објавен на: 15.03.2017
Издавам Деловен простор,Канцеларија

Издавам Деловен простор,Канцеларија на ул.Митрополит Теодосиј Гологанов бр.149 влез 4 локал 7 на приземје, со површина од 38м2 на две нивоа (галерија), полу опремена, со мини кујна и санитарен чвор...

Цена:150 €

Скопје
38 m2
Плочки
 

Објавен на: 01.03.2017
NOV DELOVEN OBJEKT GRADEN SPORED NAJNOVI EVROPSKI STANDARDI

Agencija IMPULS izdava NOV DELOVEN OBJEKT 470m2 GRADEN SPORED NAJNOVI EVROPSKI STANDARDI. Objektot se naogja vo Centar kaj Min. za kultura i raspolaga so 5 kata, odlichna termo izolacija, centralno...

Цена:3.500 €

Скопје
470 m2
Парно греење

Објавен на: 23.02.2017
EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA VO CENTAR

Agencija IMPULS izdava EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR 80m2 VO DELOVNA ZGRADA VO CENTAR. Prostorot se naogja vo Luna Koener i raspolaga so Lift, centralno greenje, AIR klimatizeri, dojavuvaci na protiv...

Цена:700 €

Скопје
80 m2
Парно греење

Објавен на: 23.02.2017
PREKRASEN DUKJAN VO SRCETO NA GRADOT NA SAMIOT PLOSHTAD

Agencija IMPULS izdava ekskluziven dukjan na ploshtad Makedonija 130m2, kompletno renoviran, na najatraktivna lokacija vo srceto na gradot.


Kontakt:

Цена:2.500 €

Скопје
130 m2
 

Објавен на: 22.02.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка