Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
LUKSUZEN I FUNKCIONALEN KANCELARISKI PROSTOR

Agencija IMPULS izdava luksuzen i funkcionalen kancelariski prostor 500m2 vo Delovna Zgrada. Prostorot raspolaga so desetina kancelarii i kupatila, site klimatizirano vo strogiot CENTAR na gradot.
...

Цена:4.000 €

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2016
Издавам намстен фризерски салон

Издавам наместен фризерско-козметички салон во Центар.
Опремен со солариум, клима, козметички кревет, лавор...
Со можност за пренамена.

Цена:300 €

Скопје
40 m2
Плочки
 

Објавен на: 11.08.2016
DELOVEN PROSTOR VO KARPOS PO ODLICNA CENA

Impuls Agencija izdava deloven prostor na odlicna lokacija vo Karpos.Prostorot raspolaga so stambena povrsina od 166m2 koj e sostaven od priemen del,dve golemi prostorii i pet pomali.
Namenet za k...

Цена:450 €

Скопје
166 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 09.08.2016
OPREMENO KAFULE PO EKSTRA CENA VO CENTAR

Agencija IMPULS izdava kompletno opremeno kafule so site elektrichni aparati i nov inventar, kafuleto e kompletno renovirano so nova sanitarija vo toaletite. Kafuleto se naogja vo strogiot centar n...

Цена:550 ден.

   

Објавен на: 09.08.2016
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR - DEBAR MAALO

Agencija IMPULS izdava deloven prostor od 128m2 vo debar maalo sproti general shtabot. Prostorot raspolaga so 5 kancelarii, 2 toaleta, 2 terasi i chajna kujna i vgradeni plakari. Prostorot se naogj...

Цена:650 €

Скопје
128 m2
 

Објавен на: 09.08.2016
KOMPLETNO OPREMENO KAFULE PO EKSTRA CENA

Agencija IMPULS izdava kompletno opremeno kafule so site elektrichni aparati i nov inventar, kafuleto e kompletno renovirano so nova sanitarija vo toaletite. Kafuleto se naogja vo strogiot centar n...

Цена:600 €

Скопје
60 m2
 

Објавен на: 09.08.2016
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR VO BLIZINA NA RAMSTORE MALL

Impuls Agencija izdava namesten deloven, kancelariski prostor, na odlicna lokacija vo Centar, vo neposredna blizina na Ramstore Mall.Prostorot raspolaga so stambena povrsina od 93m2, 3 posebni pros...

Цена:440 €

Скопје
93 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 09.08.2016
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA ODLICNA LOKACIJA

Impuls Agencija izdava deloven prostor vo Centar,vo blizina na Bunjakovec na odlicna atraktivna lokacija.Prostorot raspolaga so vnatresna povrsina od 136m2,balkon od 100m2,2 toaleta,na 5 ti sprat s...

Цена:1.000 €

Скопје
236 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 09.08.2016
DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA

Impuls Agencija izdava prazen stan za ziveenje ili deloven prostor kaj Univerzalna Sala,raspolaga so 5 prostorii,moze da se koristat kako kancelarii ili sobi za ziveenje.posebna kujna,2 toaleta.
C...

Цена:350 €

Скопје
157 m2
Парно греење

Објавен на: 09.08.2016
KANCELARII KAJ VLADA

Agencija IMPULS izdava kancelariski prostor sproti vlada. Prostorot e so povrshina od 100m2 + magacin, raspolaga so priemen prostor, 3 kancelarii, chajna kujna i 2 toaleta.
Kontakt:
MARIJA IMPULS...

Цена:500 €

Скопје
100 m2
Парно греење

Објавен на: 09.08.2016
DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

Impuls Agencija izdava deloven prostor vo strog Centar,Prostorot raspolaga so povrsina od 176m2, so 4+1 prostorii,cajna kujna i kupatilo.
Cena:7 eur za m2.
Kontakt:
marija 070/274-423

Цена:7 €

Скопје
175 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 09.08.2016
DELOVEN PROSTOR KAJ VLADA NA ILINDENSKA

Impuls Agencija izdava deloven prostor,Prostorot e na prizemje so 3 zasebni prostorii,cajna kujna,toalet.
Cena:300 EUR
Kontakt:
070/274-423 Marija

Цена:300 €

Скопје
55 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 09.08.2016
DELOVEN PROSTOR SO 7 PREMIUM KANCELARII VO GTC

Impuls Agencija izdava deloven prostor so stambena povrsina od 160m2,vo strog Centar vo GTC.Prostorot e na 1 sprat, raspolaga so 7 kancelarii, kujna,2 vleza, gradsko parno greenje.
Cena:10 eur po m2.

Цена:10 €

Скопје
160 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 09.08.2016
DELOVEN PROSTOR VO CENTA- DEBAR MAALO

Agencija IMPULS izdava kompletno opremen deloven prostor 130m2 vo Centar-Debar Maalo. Prostorot raspolaga so 7 prostorii, 2 kupatila, chajna kujna.Kontakt:MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423

Цена:950 ден.

Скопје
130 m2
 

Објавен на: 08.08.2016
DELOVEN PROSTOR VO AERODROM - BISER

Agencija IMPULS izdava deloven prostor 80m2 vo Aerodrom TC Biser. Delovniot prostor raspolaga so 10 prostorii i ima moznost da se prilagodi soglasno potrebite na iznajmuvachite.
Kontakt:
MARIJA I...

Цена:300 €

Скопје
80 m2
 

Објавен на: 08.08.2016
DELOVEN PROSTOR VO AERODROM NA BUL.JANE SANDANSKi

Impuls Agencija izdava deloven prostor od 100 m2 na odlicna atrktivna lokacija vo Aerodrom na samiot bul.Jane Sandanski pred t.c BIser.Delovniot raspolaga so povrina od 100m2, idealen za kancelarii...

Цена:1 €

Скопје
100 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 08.08.2016
DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA

Impuls Agencija izdava deloven prostor na odlicna atraktivna lokacija vo Centar.Delovniot prostor raspolaga so stambena povrsina od 25m2, na 4 sprat so lift,Vo luksuzna delovna zgrada so senzorsko ...

Цена:200 €

Скопје
25 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 07.08.2016
IZDAVAM DUKAN SO PODRUM POVOLNO POVOLNO!!!!

IZDAVAM DUKAN VO KISELA VODA 30 m2 I PODRUM 6m2 SPROTI SREDNOTO EKONOMSKO UCILISTE . LOKACIJA SUPER, POGODNA ZA SEKOJA DEJNOST.

Цена:1 €

Скопје
30 m2
Плочки
 

Објавен на: 05.08.2016
ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТИОР

Издавам деловен простор од 27м2 во Аеродром, карши тобако 2. Просторот е со санитарен чвор и заштитни решетки.

Цена:200 €

Скопје
27 m2
Плочки
 

Објавен на: 11.07.2016
Деловен простор на атрактивна локација

8 канцеларии на мезанин со греење и клима уреди, тоалети и кујна на многу поволна локација во Центарот на Скопје

Цена:1.785 €

Скопје
255 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 04.07.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка