Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Izdavam deloven prostor

Izdavam deloven prostor od 75 mk karshi shkoloto pestaloci pozadi grchka ambasada informacii na 075755922

Цена:250 €

75 m2
 

Објавен на: 20.02.2017
PROSTRAN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR

Agencija IMPULS izdava ODLICHEN I FUNKCIONALEN DELOVEN PROSTOR 150M2 vo Taftalidze1. Prostorot e zaseben objekt so sopstven vlez, raspolaga so 7 klimatizirani kancelarii, 2 toaleti, terasi, dopstve...

Цена:700 €

Скопје
150 m2
Парно греење

Објавен на: 07.02.2017
Se izdava kukja vo taftalidje 1 do nova

Se iznajmuva dogradena baraka vo taftalidje 1 (do Nova) poranesno skolo Pijano Forte,pogodna za kancelarii

Kontakt: OTO tel. 070 266 793
Cena 500 eur/mesecno

Цена:500 €

Скопје
140 m2
Паркет
 

Објавен на: 23.01.2017
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН НА ЛЕНИНОВА ОД 44м2

Се издава дуќан на Ленинова од 44м2 (Спроти Дракстор Бети) на приземје со излог. Има клима и сопствено греење.
Tel: 077/972-292

Цена:По договор

Скопје
44 m2
Плочки
 

Објавен на: 22.01.2017
UBAV DUKAN VO CENTAROT NA BUNJAKOVEC

Se izdava dukan vo centarot na Bunjakovec od 50m2, na dve ulici, na prizemje so klima. tel: 077/716-526

Цена:По договор

Скопје
50 m2
Ламинат
 

Објавен на: 22.01.2017
Izdavam deloven prostor

Izdavam deloven prostor vo trgoski centar Kozle na 2 sprat 14m2

Цена:5.500 ден.

Скопје
14 m2
Плочки
 

Објавен на: 16.01.2017
EKSKLUZIVEN DUKJAN NA PLOSHTAD MAKEDONIJA

Agencija IMPULS izdava ekskluziven dukjan na ploshtad Makedonija 130m2, kompletno renoviran, na najatraktivna lokacija vo srceto na gradot.

Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA: 070/274-423

Цена:2.500 €

Скопје
125 m2
Плочки
 

Објавен на: 12.01.2017
SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO AERODROM

Izdavam magacinski prostor od 60m2,nova gradba,so vlez od ulica,visina na prostorot 3.60m.prostorot e nov i nema vlaga.Osvetleno so poveke pogolemi prozori i venecijaer roletni.Podot na prostorot e...

Цена:130 €

Скопје
60 m2
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 07.01.2017
Се издава магацински простор 600 m2 1евро по метар квадратен

Се издава магацински простор 600 m2 со можност за земање под наем и на дополнителна квадратура како деловен простор.
Може да се закупи и дел од магацинскиот простор.
Магацинот се наоѓа во Петрове...

Цена:1 €

Скопје
600 m2
 

Објавен на: 06.12.2016
Се издава деловен простор во Аеродром

Се издава деловен простор во Аеродром, на одлична локација позади капитол. Погоден за канцеларија.

Цена:По договор

Скопје
20 m2
Паркет
 

Објавен на: 24.11.2016
Deloven prostor vo strog Centar, Soboren hram

Agencija Impuls izdava golem deloven prostor so 150 m2 ( otvoren sistem ) na mezanin vo strog centar kaj Soboren hram.

Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423

Цена:800 €

Скопје
150 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 09.11.2016
Prazen deloven prostor kaj kompleks MIDA

Agencija Impuls izdava prazen deloven prostor od 80 m2 kaj kompleks Mida - Karpos 1. Ima tri prostorii, dve kupatila, kujna, trpezarija i garazen prostor. Se naoga na vtori sprat vo nova zgrada ima...

Цена:450 €

Скопје
80 m2
Парно греење

Објавен на: 08.11.2016
Kompletno opremen deloven prostor vo Debar Maalo

Agencija Impuls izdava kompletno opremen deloven prostor od 60 m2 vo Debar maalo, so tri prostorii, cajna kujna i kupatilo.

Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423

Цена:300 €

Скопје
60 m2
Парно греење

Објавен на: 08.11.2016
СЕ ИЗДАВА

Се издава дуќан во центарот на Прилеп, во старата чаршија, 9 м2.

Цена:6 ден.

Прилеп
9 m2
Ламинат
 

Објавен на: 07.11.2016
DELOVNI PROSTORII VO STROG CENTAR NA PLOSHTAD

Agencija IMPULS izdava delovni prostotii 120m2 vo delovna zgrada na sam ploshtad Makedonija. Delovniot prostor raspolaga so 5 kancelarii, chajna kujna, toalet, sloboden parking prostor.
KONTAKT:
...

Цена:1.450 €

Скопје
120 m2
 

Објавен на: 28.10.2016
DELOVNI PROSTORII VO CENTAR KAJ PESTALOCI

Agencija IMPULS izdava odlichni delovni prostorii 150m2 vo CENTAR kaj uchilishteto Pestaloco, Delovnite prostorii raspolagaat so 6 kancelarii, chajna kujna, toalet.
KONTAKT:
MARIJA IMPULS AGENCI...

Цена:1.000 €

Скопје
150 m2
 

Објавен на: 28.10.2016
Се издава дуќан во Козле

Dukjan 22m2
Naselba Kozle ulica Mitropolit Teodosij Gologanov br.149 Vlez 3 lokal 6
Pogoden za infelekularni uslugi, agenciski i zanaetciski;
Kontakt Spase 02 3135 510 Mob: 078/323-293

Цена:100 €

Скопје
22 m2
Парно греење

Објавен на: 26.10.2016
Издавам деловен простор кај Млечен ресторан

Издавам деловен простор 25 м2, блиску до Млечен рерсторан во Тафталиџе.

Цена:150 ден.

Скопје
25 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 18.10.2016
Издавам Деловен Простор

Издавам Деловен Простор 20 м2 во ТЦ Техника (Карши Сити мол) Со сопствено WC и мини кујна , кирија (мин 3 месеци) однапред поволно, 077 892 059

Цена:4.500 ден.

Скопје
20 m2
Плочки
 

Објавен на: 01.10.2016
Izdavam deloven prostor

Izdavam deloven prostor pogoden za sekoja namena 26 m2 blizu zeleznicka stanica tel 070 695 077

Цена:По договор

Скопје
Плочки
 

Објавен на: 30.09.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка