Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava ili izdava pod naem deloven objekt 1200m2

Се продава или издава под наем деловен простор(салон) од 1200 м2.
Објектот е во потполно здрава состојба, опремен комплетно и спремен за користење.
На 3 спрата од кои едниот е магацински простор ...

Цена:1 ден.

Велес
1200 m2
Плочки
 

Објавен на: 04.01.2022
Izdavam deloven prostor na ul.Ruzveltova (do zgradata na Canon) vo Karpos 1.

Izdavam prazen sprat od kukja za kancelarii (stanbeniot prostor e na prvi sprat so dokument za prenamena vo deloven prostor) vo Karpos 1 na ul.Ruzveltova (do zgradata na Canon).Delovniot prostor im...

Цена:450 €

Скопје
100 m2
Паркет
 

Објавен на: 20.12.2021
Издавам деловен простор блиску Центар

Се издава деловен простор на улица Бихачка влез 3, лок. 5, приземје. 17м2. Гледа на главна улица.
Контакт: 078470480

Цена:120 €

Скопје
17 m2
Плочки
 

Објавен на: 17.10.2021
Deloven prostor vo Centar sporti Grcka ambasada

Deloven prostor koj se naoga vednas sproti grcka ambasada i 7ca.

Цена:10.000 ден.

Скопје
15 m2
Плочки
 

Објавен на: 17.07.2021
Се издава деловен простор во Влае

Се издава деловен простор во Влае 110 м2 ул,,Кленоец ,,48 контакт Влатко 077 694 390

Цена:770 €

Скопје
110 m2
 

Објавен на: 24.01.2021
Изнајмување на простор на одлична локација

Се издава простор во Дебар Маало, во Боемската уличка.Просторот се издава празен, на подолго време и е погоден за секаква намена.Се наоѓа на први спрат од куќа,со високи тавани од 3,5 м, со комплет...

Цена:По договор

Скопје
120 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 16.01.2021
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ВЛАЕ

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ВЛАЕ УЛ,,КЛЕНОЕЦ,,48 НА САМАТА АВТОБУСКА СТАНИЦА 5 150 М2 КОНТАКТ ВЛАТКО 077 694 390

Цена:72 €

Скопје
150 m2
 

Објавен на: 13.11.2020
Se izdava ekskluziven Deloven Prostor 120m2 vo Debar Maalo

Se izdava dukan vo Debar Maalo na ul. Andon Dukov br.10 so povrsina od 120m2(60+60m2)pogoden za sekakva namena(prodavnici,prestavnistva,ordinacii,kancelarii,skoli za stranski jazici i dr.).Cenata ...

Цена:700 €

Скопје
120 m2
Ламинат
 

Објавен на: 04.11.2020
IZDAVAM DUKAN VO KISELA VODA

Izdavam dukan vo Kisela Voda kaj stopanska banka namesten za kancelarija no moze i prazen

Цена:200 €

Скопје
25 m2
Ламинат
 

Објавен на: 01.10.2020
Се изнајмува деловен простор во Центар

Се изнајмува деловен простор во Центар, 26 m2 на влезот на ОУ "Јохан Хајнрих Песталоци".

Цена:200 €

Скопје
26 m2
 

Објавен на: 12.06.2020
Продажба/издавање деловен простор

Продажба/издавање на деловен простор 520м2 во населба Аеродром Трета македонска бригада спрото бензиска Окта инвеститор Циле Инженеринг контакт 077 694 390 Влатко

Цена:По договор

Скопје
520 m2
 

Објавен на: 22.05.2020
ИЗДАВАМ ДВА ЛОКАЛА НА 50М ОД ГЛАВНИОТ ВЛЕЗ НА НОВАТА АВТОБУСКА СТАНИЦА

Локалот е 14.5m2 i 17,5m2 има санитарен чвор на ќош е со два излога и гледа према булеварот К.Ј.Питу. Одалечен е помалку од 50м од главниот влез на новата автобуска. Зависно од потребите локалите м...

Цена:По договор

Скопје
145 m2
Ламинат
 

Објавен на: 27.02.2020
IZDAVAM DELOVNI PROSTORII

Se iznajmuva deloven objekt od 3 prostorii koi se pogodni za Apteka, Ambulanta, Zabar, Pedijatar ili za bilo koja druga vasa potreba. Odlicni uslovi i lokacija, so parking i vodovod vklucen vo cena...

Цена:200 €

Скопје
130 m2
Плочки
 

Објавен на: 19.09.2019
Se izdava lokal vo TC Paloma Bjanka

Se izdava deloven prostor 19 m2 vo TC Paloma Bjanka so pogled na krstosnicata na ul.Dame Gruev i ul.Veljko Vlahovik

Цена:По договор

Скопје
19 m2
 

Објавен на: 23.05.2019
SE IZDAVA STOMATOLOSKA ORDINACIJA

Се издава комплетно опремена стоматолошка ординација од 32m2 во нас.Аеродром (позади Бисер до пазарчето)

Цена:250 €

Скопје
32 m2
Плочки
 

Објавен на: 27.01.2019
Издавам деловен простор-канцеларии

Издавам деловен простор-канцеларии,зад Универзална, ул. Владимир Полежиновски бр.30/1 лок. 1, на први кат, ходник, две простории, кујна, тоалет, сопствен паркинг, централно греење, клима, слободен ...

Цена:По договор

Скопје
40 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 31.08.2021
Se izdava objekt

Izdavam objekt pogoden za avtomehanika, mini fabrika i slicno 18m2

Цена:450 €

18 m2
 

Објавен на: 09.06.2021
Се издава деловен простор на атрактивна локација

Се издава деловен простор на ул. „Јоле Андоноски“ бр. 5 во населба Бончејца, во близина на паркот кај Општинскиот суд. Објектот е со површина од 186 m² и се наоѓа на првиот кат од ...

Цена:1 €

Прилеп
186 m2
Паркет
 

Објавен на: 17.03.2020
Изнајмувам стан/деловен простор-канцеларија

изнајмувам стан 60 м 2 адаптиран по највисоки стандарди за канцеларија (адвокат, извршител, нотар, странски јазици исл), на одлична локација, високо приземје зграда Илинден, веднаш до Адора пегла н...

Цена:По договор

Скопје
60 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 13.03.2020
Издавам дуќан од 24м2

Се издава дуќан од 24м2. Дуќанот се наоѓа во близина на CityMall на улица Лондонска бр.19

Цена:По договор

Скопје
24 m2
 

Објавен на: 13.02.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка