Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Деловен простор на атрактивна локација

8 канцеларии на мезанин со греење и клима уреди, тоалети и кујна на многу поволна локација во Центарот на Скопје

Цена:1.785 €

Скопје
255 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 04.07.2016
se idava dukan vo cetarot na gradot

se idava dukan 65 kvadrati vo cetarot na gradot

Цена:100 ден.

Куманово
65 m2
Плочки
 

Објавен на: 30.06.2016
ИЗДАВАМ-ПРОДАВА ЛОКАЛ ОД 151 М/2 ВО НОВО ЛИСИЧЕ

Локал во Ново Лисиче 151 м/2 реално околу 170 м/2 три споени локали.Многу голем простор пред локалот дел покриен дел отворен,погоден за игротека,ресторан и др.веднаш вселив.

Цена:750 €

Скопје
151 m2
Плочки
 

Објавен на: 16.05.2016
DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDJE

Agencija IMPULS izdava deloven prostor 50m2 vo Taftalidze, vo blizina na Gjorgji Dimitrov uchilishteto. Stanot raspolaga so 2 prostorii, chajna kujna, toalet, terasa. Kompletno renoviran.
Kontakt:...

Цена:200 €

Скопје
50 m2
 

Објавен на: 10.05.2016
Izdavam frizerski salon

izdavam frizesrski salon razraboten i komplet namesten

Цена:По договор

Скопје
Плочки
 

Објавен на: 27.04.2016
izdavam

Dukan 20kvadrati vo arodrom

Цена:150 €

Скопје
20 m2
Плочки
 

Објавен на: 26.04.2016
DELOVEN PROSTOR-DUKAN

NA SAMA ULICA POMEGU ZOOLOSKA I SREDNO ORCE NIKOLOV
TOALET,KLIMA LADENJE-GREENJE 3,5 BOSE SURROUND SISTEM,ZASTITNI RESETKI,SVETLECKA REKLAMA
SE IZDAVA 10e2
SE PRODAVA

Цена:10 €

Скопје
32 m2
Плочки
 

Објавен на: 26.04.2016
Se iznajmuva dukan vo Novo Lisisce

Se iznajmuva dukan 18m2 na bul V.S.Bato karsi postata 078 226 056 borko

Цена:200 €

Скопје
18 m2
Плочки
 

Објавен на: 26.04.2016
издавам деловен простор

издавам или продавам деловен простор 26м2 во населба мичурин
близу железничка.

Цена:200 €

Скопје
26 m2
Плочки
 

Објавен на: 22.04.2016
IZDAVAM DUKAN VO CENTAR PO EKSTRA CENA

IZDAVAM DUKAN VO PORTA BUNJAKOVEC. DUKANOT SE NAOGJA VO PROLAZOT POMEGJU GRCKA AMBASADA I PARTIZANSKA. DUKANOT E ZA SEKAKVA NAMENA. IMA DVA IZLOGA I E NA PRIZEMJE. ZA POVEKE INFORMACII JAVETE SE.. ...

Цена:По договор

Скопје
25 m2
Плочки
 

Објавен на: 09.04.2016
Се издава деловен простор во строгиот центар на Скопје

Деловниот простор се состои од 6 канцеларии на мезанин со парно греење и клима уреди. Локацијата е на новиот плоштад позади старо Беко (денешна Plaza).

Цена:130.000 ден.

Скопје
200 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 25.03.2016
Izdavam dukan na ul;Vodnjanska

Dukanot se naoga na agolot od ul;Vodnjanska i ul;Jordan Mijalkov.Pogoden e za site nameni i ima vgradena ventilacija.

Цена:450 €

Скопје
50 m2
Плочки
 

Објавен на: 22.03.2016
КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ЗА ИЗДАВАЊЕ

Канцеларијата е лоцирана на улица Антон Попов број 1 (стара Огњан Прица) на самиот подвозник на Јужен Булевар. Сите канцеларии гледаат кон Југ. Во непосредна близина е на новата катна гаража Македо...

Цена:По договор

Скопје
93 m2
Ламинат
 

Објавен на: 17.03.2016
se izdava deloven prostor

Vo trgovskiot cntar Dujle vednas nad Angels Caffe do Avtoskolata zelen signal na vtori sprat, dukanot ditekno gleda na patot Podogoden za kancelarija,prodavnica....

Цена:По договор

Штип
17 m2
Ламинат
 

Објавен на: 03.03.2016
SE IZNAJMUVA PROSTOR ZA SALON ZA UBAVINA

SE IZNAJMUVA PROSTOR ZA SALON ZA UBAVINA VO HOTEL CONTINENTAL VO SKOPJE.SALONOT E PODELEN NA 2 PROSTORII OD KOI VO EDNATA IMA VGRADENO TUS KABINA. VO CENATA ZA IZNAJMUVANJE SE PRESMETANI I TROSOCIT...

Цена:200 €

Скопје
14 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 24.02.2016
Itno se izdava dukan Vo Centar Na Veles

Itno se izdava dukan Vo Centar Na Veles sproti oficetskiot Dom , kontakt 071 823 821, vena 50evra

Цена:50 €

Велес
15 m2
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 16.12.2015
Se izdava deloven prostor vo strog centar karsi vlada Sk

Se izdava deloven prostor na bul,ilindenska br.9 karsi vlada vo strog centar,kompletno renoviran 75m2 parter izlog,100m2 mezanin kancelarii i 40m2 podrum vkupno 215m2

Цена:2.200 €

Скопје
2152 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 21.10.2015
Izdavam deloven prostor!

Izdavam deloven prostor od 36 m2 na ulica Emil Zola vo naselba Kisela Voda. Prostorot e od 1 Noemvri dostapen I ima povekenamenska upotreba.Cenata na izdavanje e diskutabilna . Pveke info na tel 07...

Цена:180 €

Скопје
36 m2
Плочки
 

Објавен на: 18.10.2015
*****IZDAVAM DUKAN*****

IZDAVAM DUKAN VO PORTA BUNJAKOVEC. DUKANOT SE NAOGJA VO PROLAZOT POMEGJU GRCKA AMBASADA I PARTIZANSKA. DUKANOT E ZA SEKAKVA NAMENA. IMA DVA IZLOGA I E NA PRIZEMJE. ZA POVEKE INFORMACII JAVETE SE.. ...

Цена:10.000 ден.

Скопје
25 m2
Плочки
 

Објавен на: 14.10.2015
Se iznajmuva deloven prostor vo Kumanovo

Se iznajmuva prodazen deloven prostor od 30m2(za sekakov vid trgovska dejnost) i stan za deloven prostor od 40m2(za magacin,kancelarija,ordinacija,skolo)Celokupniot prostor moze da se iznajmi na ed...

Цена:300 €

Куманово
30 m2
Плочки
 

Објавен на: 23.09.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка