Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
se izdava deloven prostor

se izdava deloven prostor vo butel 1 40 m2 za magacin so plocki sreden i so video nadzor . cena 100 evra

Цена:100 €

Скопје
40 m2
Плочки
 

Објавен на: 31.10.2017
DELOVEN PROSTOR VO LEPTOKARIJA 30m2

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Leptokarija so povrshina od 30m2 na prizemje . Prostorot e kompletno opremen so kancelariski mebel.Cena za naem 400 eur.
Kontakt telefon Dejan 075 424 ...

Цена:400 ден.

Скопје
30 m2
Плочки
 

Објавен на: 26.10.2017
Se izdava magacinski prostor vo TC Leptokarija od 40 m2

Magacinski prostor vo podzemniot del od trgovskiot centar. Pristap so vozilo. Cenata e 2 eur od m2

Цена:80 €

Скопје
40 m2
Плочки
 

Објавен на: 23.10.2017
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ДО ПЛОШТАД МАКЕДОНИЈА

ИМПУЛС АГЕНЦИЈА издава екслузивен канцелариски простор во центар на Скопје до плоштад Македонија од 413м2.
Лоциран е на главна улица карши министерство за правда .Канцелариите се на прв кат со пос...

Цена:4.000 ден.

Скопје
413 m2
Парно греење

Објавен на: 20.10.2017
DELOVEN PROSTOR KAJ RAMSTOR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva atraktiven deloven prostor vo Centar kaj TC Ramstor so povrshina od 420m2. So nekolku pregradeni kancelarii, sala za sostanoci i magacinski del. Cena za naem iznesuva 7 eu...

Цена:7 ден.

Скопје
420 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 20.10.2017
PALOMA BJANKA

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Centar so povrshina od 500M2, na dve nivoa. Cenata za naem na objektot iznesuva 9eur/m2
Kntakt telefon 075 424 130
Shifra 2337

Цена:9 ден.

Скопје
500 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 20.10.2017
Деловен простор на Бул.Илинденска 41

Се изнајумува деловен простор на Бул.Илинденска 41 (над продавницата за канцелариски мебел Офис) со пренамена.
Три простории празни ( истите може да ги уредите по сопствен избор), мала чајна кујна...

Цена:250 €

Скопје
56 m2
Плочки
 

Објавен на: 18.10.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, MR JACK

IMPULS AGENCIJA izdava deloven prostor vo Centar kaj Mr Jack so vkupna povrshina od 110 m2.
Prostorot se sostoi od dva posebni stana sto znaci postoi moznost za nivno odelno iznajmuvanje. Stanov...

Цена:7 €

Скопје
110 m2
Парно греење

Објавен на: 06.10.2017
DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MALOA

MPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Debar Maalo so povrshina od 170 m2. Postorot se sostoi od 5 posebni prostorii, edna golema konferenciska sala kujna i toaleti. Prostoriite se kompl;etn...

Цена:1.700 €

Скопје
170 m2
Парно греење

Објавен на: 05.10.2017
DELOVEN PROSTOR VO CAIR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Cair kaj Vero so vkupna povrshina od 200m2.Prostorot e podelen dve nivoa,prizemje 100m2 i kat 100m2 povrzani so vnatreshni skali, prostorot se naogja se...

Цена:750 ден.

Скопје
200 m2
Плочки
 

Објавен на: 04.10.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, BUNJAKOVEC

IMPULS AGENCIJA izdava deloven prostor vo Centar pozadi trgovskiot centar Bunjakovec kaj Cresha. Stanot se naogja na prizemje od kukja so povrshina od 98 m2, sostaven od 4 odelni prostorii (kancela...

Цена:500 €

98 m2
 

Објавен на: 04.10.2017
Dujkan vo strog centar

Se izdava dujkan vo strog centar na gradot ,dujkanot se naoga do muzejot na grad Kicevo.
Dujkanot e na dva sprata so kvadratura od 2x75m2.

Цена:По договор

Кичево
150 m2
Плочки
 

Објавен на: 01.10.2017
Издавам дуќан во Кисела Вода на главна улица

Издавам деловен простор од 22м2 за сите дејности во Кисела Вода, главна улица „Христо Татарчев“ 47А

Цена:100 €

Скопје
22 m2
Плочки
 

Објавен на: 28.09.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo kukj vo Centar so povrsina od 80m2.Prostorot moze da se izdava i namesten i prazen. Prostoriite se na prv kat vklucuvaat 3 sobi od koi 2 se spoeni za sa...

Цена:600 €

Скопје
80 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 21.09.2017
Izdavam Kancelarii vo Kapistec

Se izdava stan od 60 m kvadr. dve kancelarii pretsobje kujna i kupatilo so internet i parking mesto Vo Kapistec

Цена:200 €

Скопје
60 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 06.09.2017
IZDAVAM DUKAN VO TC. - NAS. LISICE - SKPOJE

Skopje, Izdavam, deloven prostor - dukan, od 20m2, vo Trgovski Centar vo nas. Lisice,

Цена:100 ден.

Скопје
20 m2
Плочки
 

Објавен на: 03.09.2017
Издавам деловен простор 33м2 Аеродром 120 еур

Издавам деловен простор 33м2, од 2 поврзани простории 20 и 10 м2 и ВЦ, во Аеродром, Бул.АВНОЈ (по ново е Бул. АСНОМ) бр.74 локал 5, приземје, 2 влеза, ненаместен, погоден за канцеларии,или друго, б...

Цена:120 €

Скопје
33 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 17.08.2017
Изнајмувам канцеларија ( со магацин или одделно)

во Кисела Вода, зграда на Илинден ( веднаш до Флетајрон) солидна состојба,

Цена:По договор

Скопје
5650 m2
Плочки
 

Објавен на: 14.08.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR ZA SUPER CENA

Agencija IMPULS izdava DELOVEN PROSTOR 110m2 VO CENTAR ZA SUPER CENA. Prostorot e okeanik sisten no ima moznost za pregraduvanje po zelba, ima chajna kujna i 2 sanitarni chvora.
Shifra: 2237

KO...

Цена:800 €

Скопје
110 m2
 

Објавен на: 22.07.2017
Se Izdava dukan vo naselba Hipodrom!

Izdavam dukan vo centar na naselba Hipodrom na posledna 50ka.
Dukanot ima 25m2 I moze da se vidi vo sekoe vreme.
Cenata na iznajmuvanje e po dogovor.

Цена:По договор

Скопје
25 m2
Ламинат
 

Објавен на: 09.07.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка