Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Iznajmuvanje deloven prostor

Iznajmuvam deloven 28m2 vo Centar vo neposredna blizina na OU.Pestaloci.Delovniot prostor moze da se koristi od septemvri.

Цена:200 €

Скопје
28 m2
Плочки
 

Објавен на: 08.06.2018
Издавам деловен простор

Издавам деловен простор, две канцеларии, поврзани меѓу себе, секоја со посебно ВЦ и чешма, прирачна кујна со фрижидер, опремени со канцелариски мебел. Деловниот простор е погоден за мали фирми, см...

Цена:10.000 ден.

Скопје
Плочки
Парно греење

Објавен на: 02.06.2018
Deloven prostor vo K.Voda na ekstra lokacija

Izdavam deloven prostor vo Kisela Voda na ekstra lokacija, so povrsina 120 m2,so golema terasa, pogoden za sekakva namena, osobeno za kafe-bar,lounge-bar, picerija, slatkarnica i sl.

Цена:По договор

Скопје
1202 m2
 

Објавен на: 02.06.2018
Dukan na glavna ulica ekstra lokacija

Se iznajmuva dukan vo nas. Dracevo na ekstra lokacija na glavna ulica vednas sproti marketite Gigo i Kam market, igrotekata Heplend, pred avto delovi Kopan i dr.

Ojektot e vo proces na temelno v...

Цена:330 €

Скопје
42 m2
Плочки
 

Објавен на: 22.05.2018
DUKAN VO N.Lisice

Se izdava dukan vo N.Lisice od 35m. Crvena osmoagolna kula kaj Zito,Kam,Ramstor. Za poveke nameni, Stomatolog,Apteka,Notar i tn.Tel 070 206 409

Цена:270 €

Скопје
35 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 22.04.2018
Izdavam plac vo Zlokukjani

Izdavam плац vo Zlokukjani so povrsina od 1000m2, dve kancelarii i WC. Placot moze da se raboti kako plac za koli, peralna za vozila, stovariste za gradezni materijali i slicno...

Цена:По договор

Скопје
1000 m2
 

Објавен на: 15.04.2018
Se izdava dukan sproti TOBAKO2 aerodrom 29m2

Se izdava dukan sproti TOBAKO2 aerodrom 29m2 tel 071212226

Цена:300 ден.

Скопје
29 m2
Плочки
 

Објавен на: 24.03.2018
Se izdava magacin vo opstina petrovec

Se izdava magacin sto moze da se koristi za sekakva namena vo opstina petrovec selo rzanicino pokriena povrsina 365m2 vkupna povrsina na placot 3200 m2 tamponiran dvor celosno zagraden za poveke in...

Цена:1 €

Скопје
365 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 23.03.2018
Се издава дуќан на одлична локација во Ново Лисиче

Се издава дуќан, 20 м2, на бул. В.С.Бато бр.5, зграда на Зегин, на самата автобуска. Тековно ВИП дуќан. Слободен од 25.3.2018

Цена:По договор

Скопје
20 m2
Ламинат
 

Објавен на: 14.03.2018
DELOVEN PROSTOR VO PINTIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO PINTIJA, SO STRUJA, VODA, POVRZAN NA ASFALTEN PAT.PROSTOROT RASPOLAGA SO HALA 110M2, KANCELARII 30M2, POMOSEN MAGACIN-PROSTOR 20M2 + KUJNA + TOALET.OBJEKTOT RASPOLAGA S...

Цена:По договор

Скопје
160 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 08.03.2018
deloven prostor

se izdava deloven prostor od 15 m2 vo centar na ul,Maksim gorki

Цена:По договор

Скопје
15 m2
Плочки
 

Објавен на: 06.03.2018
Se izdava kompletno opremen i razraboten frizersko-kozmeticki salon

Se izdava kompletno opremen i razraboten frizersko-kozmeticki salon vo Kisela Voda,kuli Rasadnik,vednas do Stokomak

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 10.02.2018
Izdavam dukan vo centar 13m2

Izdavam dukan vo centar 13m2 so sanitaren cvor. Dukanot se naoga vo blizina na dom na gradeznici

Цена:130 €

Скопје
13 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 12.01.2018
Се бара деловен простор за изнајмување во Аеродром

Барам за изнајмување деловен простор во Аеродорм или Ново Лисиче.
Деловниот простор би бил наменет за фитнес студио.
Просторот потребно е да биде минимум 80 м2, но пожелно е да биде поголем, да...

Цена:250 €

Скопје
100 m2
Ламинат
 

Објавен на: 01.01.2018
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, NARODEN FRONT

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostorso na ul. Naroden Front
Cena: 350 eur oremen so kancelariski mebel
Prazen: 300 eur
So prostorot sledi i parking mesto.

Цена:350 €

Скопје
60 m2
Парно греење

Објавен на: 29.11.2017
Се издава деловен објект со магацински простор


Се издава деловен објект со подрум- магацински простор. Подрумскиот дел е погоден за истовар/утовар со помал камион. Греење: нафта/струја. Целосно уреден хортикултурно и партерно, сопствен паркин...

Цена:6 €

Скопје
1608 m2
 

Објавен на: 24.11.2017
Се издава празен деловен простор

Се издава празен деловен простор во Палата Кузман. Греење: централно. Видео надзор, физичко обезбедување, секоја канцеларија е опремена и со климатизер. Вселив веднаш.

Цена:8 €

Скопје
345 m2
Парно греење

Објавен на: 24.11.2017
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, KUZMAN

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo Centar na ul. Metropolit Teodosij Gologanov do studentskiot dom Kuzman.
Vo zgrada na prvi kat so vkupna povrshina od 345m2. Delovniot prostor e podele...

Цена:8 €

345 m2
Парно греење

Објавен на: 24.11.2017
DELOVEN PROSTR VO CENTAR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva deloven prostor vo kaj AMSM so povrshina od 100m2. Pozicioniran na 4 kat otvoren prostor,so banja i cajna kujna i istiot se iznajmuva prazen.Cena 350 eur.
Kontakt telefon...

Цена:350 ден.

Скопје
100 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 23.11.2017
Opremen kafe restoran vo Centar

100 m2 + terasa kompletno zatvorena. Opremena kujna so dve skari na plin, centralna klimatizacija i ventilacija, renoviran kompletno pred dve godini.
Cenata moze da varira vo odnos na toa sto od o...

Цена:28.000 €

Скопје
100 m2
Ламинат
 

Објавен на: 20.11.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка