Се издава деловен простор - Струга

ЦЕНА: По договор

Се издава деловен простор - Струга


Локацијата е покрај кејот на реката кај продавницата „Балкопром“ во објектот на „Трим и Лум“. Во центар.Град:
Struga
Телефон:
070212527
Објавен на:
04.01.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Струга
Квадратура:
 21 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
mazolaa mazolaa
Град:
Struga
Телефон:
070212527
Објавен на:
20.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка