Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се издава деловен простор - Струга

Локацијата е покрај кејот на реката кај продавницата „Балкопром“ во објектот на „Трим и Лум“. Во центар.

Цена:По договор

Струга
21 m2
Плочки
 

Објавен на: 04.01.2020
(Dukan vo aerodrom) Се издава дуќан позади Капитол

Се изнајмува дуќан/деловен простор во општина Аеродром во трговскиот центар позади Капитол. Дуќанот е со површина од 20м2 на две нивоа и вклучува тоалет.
Цена по договор
Телефон 076/688-644

Цена:10.000 ден.

Скопје
20 m2
Плочки
 

Објавен на: 07.12.2019
Delovni prostorii Probistip

Prodazba na delovni prostorii vo Probishtip, na prekrasna lokacija, so kvadratura od 60m2, 100m2 i suteren od 230m2, pogodni za sekakva namena.

Цена:По договор

Пробиштип
100 m2
Плочки
 

Објавен на: 02.12.2019
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН НА НОВАТА АВТОБУСКА СТАНИЦА

Се издава деловен простор на Автобуската станица во Скопје, со површина од 16 м2.

Наменет за канцеларија или туристичка агенција.

Цена:250 €

Скопје
16 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 29.10.2019
Нов деловен простор во Илинден

Се изнајмува нов деловен простор со површина од 140 м2 и висина од 3,80 метри или можност истите да се поделат на 2 дуќана по 70 м2 и дворно место од 300 м2. Локациски се наоѓа во општина Илинден п...

Цена:По договор

Скопје
140 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 24.10.2019
Deloven prostor na odlicna lokacija-Juzen bulevar

Se izdava deloven prostor na ul. Drenak br.4A, zad Niko kompjuteri, na Juzen bulevar kon Kisela voda. Istiot se sostoi od dva sosedni, a oddelni delovni prostori i toa 1) eden od 6,5 m2 so sopstven...

Цена:250 €

Скопје
55 m2
Плочки
 

Објавен на: 19.09.2019
Дуќан во Шуто Оризари

Се изнајмува дуќан од 200 м2 на плац од 400 м2 спроти средното училиште на ул.Плачковица бр.7а во Шуто Оризари.

Цена:По договор

Скопје
2002 m2
Плочки
 

Објавен на: 27.08.2019
Se izava magacin vo opstina petrovec

Se izdava magacin vo opstina Petrovec so povrsina od 365m2 so tamponiran dvor so povrsina od 3200m2 pogoden za sekakva upotreba vkuleceno struja od trafostanica voda od gradski vodovod i tehnicka v...

Цена:1 €

Скопје
365 m2
Цемент/мушама
 

Објавен на: 09.04.2019
Дуќан во Тафталиџе

Се издава деловен простор (дуќан) на ул."Московска" во Тафталиџе веднаш до Студентскиот дом "Гоце Делчев", цена по договор.

Цена:По договор

Скопје
35 m2
 

Објавен на: 08.04.2019
IZDAVAM NOV DELOVEN PROSTOR.PLOŠTAD SLOBODA.

Skopje strog centar.Ekskluzivna lokacija, pozadi Dom na Gradežnici. IZDAVAM KANCELARISKI PROSTOR, dva nova stana. Ednosoben 35m2 i trosoben 75m2. na 2/5kat. Stanovite se eden do drug, možat da se i...

Цена:8 €

Скопје
110 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 11.03.2019
Izdavam magacin 300m2 so dvor 1000m2 vo Zlokukjani

Izdavam magacin od 300m2 so dvor 1000m2 vo Zlokukjani, sproti Televizija Kanal 5. Vo ramki na magacinot ima i kancelarija i WC. Vlezot vo dvorot e sirok za vlez na kamioni i pred nego ima parking z...

Цена:По договор

Скопје
300 m2
 

Објавен на: 03.03.2019
Издавам деловен простор ТАБАНА ПРИЛЕП

Издавам деловен простор во Табана на ул: 11 Октомври бр.3 лам. Б лок. 11

Површината на деловниот простор изнесува 20m2.

Цена:По договор

Прилеп
20 m2
Плочки
 

Објавен на: 21.11.2018
Izdavam lokal vo Paloma Bjanka

Izdavam lokal vo Paloma Bjanka 19m2 so pogled na krstosnicata na ul.Velko Vlahovik i ul.Dame Gruev

Цена:По договор

Скопје
19 m2
 

Објавен на: 06.11.2018
Издавам дуќан во ГТЦ 14м2 поволно

Издавам дуќан во ГТЦ 14м2 на втори кат на главно шеталиште лево од панорамскиот лифт, со голем излог, со рафтови или без.
Цена на изнајмување е 15 000 ден. со платени сметки.

Цена:15.000 ден.

Скопје
14 m2
Парно греење

Објавен на: 24.10.2018
СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

ИЗДАВАМЕ ОБЈЕКТ ВО ЧИЈ СКЛОП ИМАМЕ
МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР СО ПОВРШИНА 1000М2 ВИСИНА 9М
ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ НА ДВЕ НИВОА , СЕКОЕ НИВО ИМА ПОВРШИНА ОД 200М2, ОД КОЈ ПРВОТО НИВО Е СО ВИСИНА ОД 5М, ДОДЕКА...

Цена:По договор

Скопје
1400 m2
 

Објавен на: 08.10.2018
Деловен простор на атрактивна локација

Се издава деловен простор (канцеларија) со бетонско плато и тенда, партерно уреден и погоден за повеќе намени .(авто плац , авто перална и др)
Тел. 070 647 638 и 070 765 767

Цена:1 ден.

Скопје
15 m2
Плочки
 

Објавен на: 24.09.2018
СЕ ИЗДАВА СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА

Се издава комплетно опремена стоматолошка ординација од 32m2 во нас.Аеродром (позади Бисер до пазарчето)

Цена:250 €

Скопје
32 m2
Плочки
 

Објавен на: 10.09.2018
Издавам деловен простор-канцеларии

Издавам празен трособен стан 78 м2 на приземје за деловен простор-канцеларии со употребна дозвола, населба Острово до дисконт Тинекс, Вучко  компани и хотел Порта. Станот располага со 3 просто...

Цена:320 €

Скопје
78 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 27.08.2018
Се издава деловен простор во Центар во близина на градски парк

Се издава деловен простор(канцеларии) и дуќан во центарот на Скопје на улица Илинденска во близина на Градскиот парк. 4 спрата (приземје+3), двор со 2 паркинг места, кабелска ИТ инсталација со серв...

Цена:9.999.999 ден.

Скопје
500 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 23.07.2018
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава деловен простор од 42м2 во Центар-Дебар Маало позади пицеријата Мечос. Истиот е погоден за нотарска, адвокатска и друг вид канцеларија, бутик, аптека, парфимерија, архитектонско биро и др...

Цена:По договор

Скопје
42 m2
 

Објавен на: 24.06.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка