Издавам дуќан од 24м2

ЦЕНА: По договор

Издавам дуќан од 24м2


Се издава дуќан од 24м2. Дуќанот се наоѓа во близина на CityMall на улица Лондонска бр.19Град:
Skopje
Телефон:
070746236
Објавен на:
13.02.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 24 m2

Контакт

Име:
Velika Kostadinova
Град:
Skopje
Телефон:
070746236
Објавен на:
26.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка