Се издава деловен простор на атрактивна локација

ЦЕНА: 1 €

Се издава деловен простор на атрактивна локација


Се издава деловен простор на ул. „Јоле Андоноски“ бр. 5 во населба Бончејца, во близина на паркот кај Општинскиот суд. Објектот е со површина од 186 m² и се наоѓа на првиот кат од зградата на фотографиите. На вториот кат е општинската организација на Црвениот крст во Прилеп. Објектот располага со нова најсовремена столарија, просторот околу него е оплеменет со зеленило, одлично е обезбеден и располага со голем бесплатен паркинг. Локацијата е на само 500 метри од строгиот центар на Прилеп и на 500 метри од железничката и автобуската станица. Објектот е идеален за ординација, канцеларии за сметководители, адвокати и сл., банка, фитнес центар, приватно училиште итн.
Повелете да го разгледате, отворен е за посета секој ден од неделата. Цената е по договор.

Информации на тел. 071/244-129 или 071/648-194 (на вториот бр. може да испратите порака и на Viber или Whatsapp).



Град:
Прилеп
Телефон:
+38971244129
Објавен на:
17.03.2020

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Никола
Град:
Прилеп
Телефон:
+38971244129
Објавен на:
17.03.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка