СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

ЦЕНА: По договор

СЕ ИЗДАВА МАГАЦИН СО ДЕЛОВЕН ПРОСТОР


ИЗДАВАМЕ ОБЈЕКТ ВО ЧИЈ СКЛОП ИМАМЕ
МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР СО ПОВРШИНА 1000М2 ВИСИНА 9М
ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ НА ДВЕ НИВОА , СЕКОЕ НИВО ИМА ПОВРШИНА ОД 200М2, ОД КОЈ ПРВОТО НИВО Е СО ВИСИНА ОД 5М, ДОДЕКА ВТОРОТО НИВО Е СО ВИСИНА ОД 4М
ОБЈЕКТОТ Е ВО ФИНАЛНА ФАЗА НА ГРАДБА СО ТОА ШТО МОЖЕ ДА СЕ ДИЗАЈНИРА ВНАТРЕШНИОТ ПРОСТОР ПО ПОТРЕБА НА КЛИЕНТОТ.
ИЗГРАДЕН Е ПО СИТЕ СТАНДАРДИ СО МОДЕРЕН ДИЗАЈН И ЕЛЕМЕНТИ.
ОБЈЕКТОТ СЕ НАОЃА НА БУЛЕВАР БОРИС ТРАЈКОВСКИ ВО ПИНТИЈА НА ПАТ ЗА ДРАЧЕВО.
ЗА ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ГО ВАШИОТ КОНТАКТ ТЕЛЕФОН ЗА ДА БИ МОЖЕЛЕ ДА ВЕ КОНТАКТИРАМЕ.Град:
Скопје
Објавен на:
08.10.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
универзал
Град:
Скопје
Објавен на:
08.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка