Se isdava dukan vo GTC so kvadratura od 20m2

ЦЕНА: По договор

Se isdava dukan vo GTC so kvadratura od 20m2


Se isdava dukan vo GTC so kvadratura od 20m2
dukanot se naogja na vtoriot sprat od GTC
lokacijata e odlicna za poveke info 075534905 ili na
email alexxx123123123123@gmail.comГрад:
Skopje
Телефон:
075534905
Објавен на:
28.10.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleksandar Atanasov
Град:
Skopje
Телефон:
075534905
Објавен на:
28.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка