Продавам

ЦЕНА: По договор

Продавам


Продаваме автомобили од маката Фиат Мултипла, со уредна документација е секој автомобил.Автомобилите можат да се користат и за делови.
За подетални информации јавете се на 078/240-149 Сунај
Автомобилите можат да се погледнат.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078240149
Објавен на:
26.10.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
sunaj sunaj
Град:
Skopje
Телефон:
078240149
Објавен на:
26.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка