Се издава деловен простор 33m2

ЦЕНА: 1 €

Се издава деловен простор 33m2


Се издава деловен простор од 33 m2, ненаместен, на Бул. “АВНОЈ“ бр. 74, локал бр.5, во населба Јане Сандански, о. Аеродорм. Има 2 простории од цца 20 i 10 m2 и WC, со 2 влеза према улица и двор. Цена по договор. Информации на 070680195 или 070521211.Град:
Скопје
Телефон:
070521211
Објавен на:
16.02.2023

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Петре Поповски
Град:
Скопје
Телефон:
070521211
Објавен на:
23.08.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка