Prodavam Fujitsu Siemens V2030 AmiloPro

ЦЕНА: 70 €

Prodavam Fujitsu Siemens V2030 AmiloPro


Se prodava laptop Fujitsu Siemens AmiloPro so izgorena maticna ploca, site drugi delovi se ispravni. Odlicno socuvan, zaedno so polnac.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
077 808 808
Објавен на:
07.09.2012

ЦЕНА: 70 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Stefan T.
Град:
Skopje
Телефон:
077 808 808
Објавен на:
07.09.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка