Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Velosiped Booster(za dete)

Prodavam velosiped marka Booster(za dete) malku vozen. Golemina na guma 20

Цена:2.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.09.2012
Prodavam Fujitsu Siemens V2030 AmiloPro

Se prodava laptop Fujitsu Siemens AmiloPro so izgorena maticna ploca, site drugi delovi se ispravni. Odlicno socuvan, zaedno so polnac.

Цена:70 €

Скопје
 

Објавен на: 07.09.2012
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка