Velosiped Booster(za dete)

ЦЕНА: 2200 мкд

Velosiped Booster(za dete)


Prodavam velosiped marka Booster(za dete) malku vozen. Golemina na guma 20Име:
Град:
Skopje
Телефон:
077 808 808
Објавен на:
09.09.2012

ЦЕНА: 2200 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Stefan T.
Град:
Skopje
Телефон:
077 808 808
Објавен на:
15.08.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка