Се продаваат 2 двоседи поволно

ЦЕНА: 5000 мкд

Се продаваат 2 двоседи поволно


Се продаваат два двоседи со механизам на спуштање, во одлична состојба.
Цена: 5000 денари двата
За повеќе инфо јавете се на 077697691Име:
Град:
Veles
Телефон:
077697691
Објавен на:
31.07.2019

ЦЕНА: 5000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Valentina S
Град:
Veles
Телефон:
077697691
Објавен на:
31.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка