Продавам плац во Сопшите

ЦЕНА: По договор

Продавам плац во Сопшите


Se prodava plac 690m2,vo opstina Sopiste mesto Gorna Krasta(pred selo Jabolce, kaj vikendicite). Placot e so ditekten izlez na lokalen pat. Kontakt telefon 075 210 706Име:
Град:
Скопје
Телефон:
075210706
Објавен на:
21.07.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Површина:
 690 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација

Контакт

Име:
Лазо /
Град:
Скопје
Телефон:
075210706
Објавен на:
21.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка