ПРОДАВАМ ПРИРОДЕН ЛИВАДСКИ МЕД

ЦЕНА: 400 мкд

ПРОДАВАМ ПРИРОДЕН ЛИВАДСКИ МЕД


Продавам природен ливадски мед
Пчелите се на чисто еколошко место, с.Подлес под планината КЛЕПА
Имаме сертификат за квалитет, и сребена медаља за освоено второ место на натпреварот за МЕД, во Н.Сад .
контакт телефон :078-300-612Град:
Veles
Телефон:
078300612
Објавен на:
07.03.2019

ЦЕНА: 400 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Valentina Dukova
Град:
Veles
Телефон:
078300612
Објавен на:
07.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка