Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ПРОДАВАМ ПРИРОДЕН ЛИВАДСКИ МЕД

Продавам природен ливадски мед
Пчелите се на чисто еколошко место, с.Подлес под планината КЛЕПА
Имаме сертификат за квалитет, и сребена медаља за освоено второ место на натпреварот за МЕД, во Н.С...

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 07.03.2019
ПРОДАВАМ МЕД и МАТИЧЕН МЛЕЧ

Продаваме природен мед од многу чисто поднебје (с.Подлес под Клепа) .Имаме и МАТИЧЕН МЛЕЧ , прополис-растворенЦената на медот е 400 денари /кгр во тегла а 380ден/кгр на големо во пластични кофи.Ко...

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 14.01.2019
ПРОДАВАМ МЕД И МАТИЧЕН МЛЕЧ

Продаваме природен мед од многу чисто поднебје (с.Подлес под Клепа) .
Имаме и МАТИЧЕН МЛЕЧ , прополис-растворен
Цената на медот е 390 денари /кгр во тегла
а 350ден/кгр на големо во пластични кофи.

Цена:390 ден.

   

Објавен на: 04.08.2018
ДОПОЛНИТЕЛНА РАБОТА- Работа од дома

Потребно е неограничен број на соработници од било кој град , да ми се придружат во ДИОНИС, - ОДЛИЧНА ЗАРАБОТКА ( 40% процент на заработка имате за вас )
Пишете ми во порака.
Подетално на FB : h...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 24.02.2018
Обезбеди ја својата иднина - Работи од дома

Интернет работата е Современ и Перспективен начин за да ја осигурате својата Иднина. Бидете независни и материјално обезбедени.
Ослободете се од малите плати.
Вклучете се во проверена компанија и...

Цена:1 €

   

Објавен на: 25.04.2016
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка