ПРОДАВАМ МЕД И МАТИЧЕН МЛЕЧ

ЦЕНА: 390 мкд

ПРОДАВАМ МЕД И МАТИЧЕН МЛЕЧ


Продаваме природен мед од многу чисто поднебје (с.Подлес под Клепа) .
Имаме и МАТИЧЕН МЛЕЧ , прополис-растворен
Цената на медот е 390 денари /кгр во тегла
а 350ден/кгр на големо во пластични кофи.

Контактирајте ме на телефон 078-300-612Град:
Veles
Телефон:
078300612
Објавен на:
04.08.2018

ЦЕНА: 390 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Valentina Dukova
Град:
Veles
Телефон:
078300612
Објавен на:
04.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка