ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
nude brzu uslugu pogotovo

Jeste li zainteresirani za kredit od 2000 do 2,9 milijuna €?Zajam za financiranje Vašim potrebama? vaši projekti? podmiriti svoje dugove prema bankama? to nije trenutak ustručava...

Цена:1 ден.

Виница
 

Објавен на: 04.06.2014
Самсунг 75 ИНЦХ 3Д Слим ХДТВ Блу Раи НОВ МОДЕЛ 2013 1080п ЛЕД ТВ

Самсунг 75 ИНЦХ 3Д Слим ХДТВ Блу Раи НОВ МОДЕЛ 2013 1080п ЛЕД ТВ

Самсунг 75 ИНЦХ 3Д Слим ХДТВ Блу Раи НОВ МОДЕЛ 2013 1080п ЛЕД ТВ

Цена:600 €

Виница
 

Објавен на: 06.05.2014
Пари 1000 € 500,000 € подготвени за брзо и

Вие сте во потрага за заем и нема банка сака да ви помогне и сте имале многу проблеми. Јас сум личност која нуди различни видови на кредити за вашите проекти. Од глобалната криза штеди никој, решив...

Цена:1.000 ден.

Виница
 

Објавен на: 17.04.2014
Нудат заеми меѓу поединците

Publika u kredite za osobe s poteškoćama

Vi ste pojedinac i imate želju da ostvare svoje projekte. Nudimo kredit po kamatnoj stopi od 3%. Ti koji su pošteni ljudi dolaze da me vid...

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 01.03.2014
КУТРИЊА СИБИРСКИ САМОЈЕД

Се продаваат 3 женски кутиња од расата сибирски самојед, со одлично потекло и чистокрвни родители. Кутрињата се стари 2 месеци и се прочистени од паразити. Мајка: Бела ( Blanca La Casa De La Nieve)...

Цена:6.000 ден.

Виница
 

Објавен на: 09.02.2014
финансирање

Здраво г-дин / MS Дали ви треба финансирање, бидејќи ние сме тука да Ви даде кредит Затоа ве молам да ми кажете колку сакате тогаш јас сум тука за да ви даде на заем што го сакате. Ве молам контакт...

Цена:2 €

Виница
 

Објавен на: 01.02.2014
GOLF 1 1.6td

golfot e so motor od 2-ka so ates,5 stepen menuvac,14-ki bandasi so 2 novi gumi,rikaro sedista i so minimalna potrosuvacka na gorivo samo 5l/100

Цена:699 €

VW Golf
1984
Виница
200000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 23.12.2013
For sale::Apple iPhone 5s Gold,Samsung Galaxy S4/Galaxy Note 3,BlackBerry Porsche Design P’9982

Dear Customer,Mobile Wholesale Limited is one of the Best Selling Distributor.We are Legitimate registered Company.

Promo offer of buy 2 units you get 1 free Unit with a free shipping.

Цена:300 ден.

Виница
 

Објавен на: 21.12.2013
Branici za site vidovi vozila

Polovni branici za site vidovi vozila!!!

tel:078/213-333 071/441-444

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 30.09.2013
Benziski pumpi

Polovni benziski pumpi za site vidovi vozila!!!

tel ; 078/213-333 071/441-444

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 30.09.2013
hladnaci za site vidovi vozila

hladnaci,haubi branici,vrati,kompesori,turbini kako i mnogu drugi [polovni delovi samo vo auto king vinica

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 26.09.2013
benzinski pummpi za site vidovi vozila

polovni avtodelovi za site vidovi vozila...mercedes opel fofd,audi,bmw....povelete ve ocekuvame

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 26.09.2013
kilometrazi za site vidovi vozila

kilometrazi,haubi,branici,vrati,lameli,benzi....i uste mnogu drugi delovi....ve ocekuvame

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 26.09.2013
turbini za site vidovi vozila

turbini,lameli,potesni ploci,farovi,stopovi,branici,hladnaci,benzinski pompi....i uste mnooogu drugi delovi....POBARAJTE NE!sekogas na raspolaganje za vas!

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 26.09.2013
KOMPRESOR ZA KLIMA ZA SITE VIDOVI VOZILA

Komprsori za klima za site vidovi voziva kako i mnogu drugi polovni delovi za sekako vid na delovi...branici,vrati,haubi,farovi stopovi,mehanizmi,potesni ploci,lameli.....pobarajte ne!

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 26.09.2013
polovni auto delovi za site vidovi vozila vo auto king vinica

polovni delovi za FIAT, MERCEDES, FORD,AUDI,.....

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 26.09.2013
финансиска помош за проекти и долгови и сл

Здраво, искрено се уште има чесни луѓе во овој свет, јас си признаам бев навистина очајна затоа што сум постојано прават scammed од страна на лажни кредитори на нет и се појави оваа дарежлива жена ...

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 15.09.2013
elektrostatska farbara

Prodavam ciklon kabina za elektrostatsko farbanje so elektrostatski pistol Elektron.Rabota bez maska.
Moze da vidite kako funkcionira na http://youtu.be/6BKMsTiJoV4

Цена:3.650 €

Виница
 

Објавен на: 15.09.2013
Нуди брз заем

Здраво г-дин и г-ѓа
Во оваа нова година 2013 Јас би сакал да даде поттик
за луѓето во неволја и Amene радост во своето срце.
Вас кои имаат проблеми Finanziers , вие, кои се отфрлени од страна

Цена:10 €

Виница
 

Објавен на: 10.09.2013
Apple iphone 5 64GB

All our products are original brand new factory unlocked with complete accessories and can be used with any SIM card. No activation required


New Apple iPhone 5 64GB

Цена:450 €

Виница
 

Објавен на: 28.08.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка