Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Виница

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam gradezen plac ekstra cena ITNO

Se prodava plac so povrsina od 565 m2
vo m.v.Stara Reka sproti Sumskoto stopanstvo Plackovica vo Vinica.
CENA POVOLNA, PO DOGOVOR(25eur/m2).
Na placot ima obezbedeno: sopstvena trofazna elektri...

Цена:14.000 €

Виница
565 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 24.07.2012
placevi

Se prodavaat placevi vo mesto vikano Padarnica - Vinica.

Цена:По договор

Виница
4200 m2
Излез на пат

Објавен на: 13.05.2012
PLACEVI VO VINICA

SE PRODAVAAT PLACEVI VO VINICA VO MESTO VIKANO"ILA"KOE SE NAOGA VEDNAS POD UPRAVNATA ZGRADA NA JP SOLIDARNOST-VINICA.VKUPNATA POVSINA KOJA SE PRODAVA E 3200 M2 SO MOZNOST DA SE DELI NA PO...

Цена:20.000 €

Виница
3200 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 25.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка