Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Виница

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
elektrostatska farbara

Prodavam ciklon kabina za elektrostatsko farbanje so elektrostatski pistol Elektron.Rabota bez maska.
Moze da vidite kako funkcionira na http://youtu.be/6BKMsTiJoV4

Цена:3.650 €

Виница
 

Објавен на: 15.09.2013
kanterici - proizvodstvo na novi

Нашата фирма е от България и е производител на кантарици за мебели. Машините мажат с лепак на гранули или иверицата или кантовата трака. Машини за струя на 220 или 380 Волта. Доставка до Македония...

Цена:1.000 €

Виница
 

Објавен на: 16.11.2012
New mobile asphalt mixing plant BENINGHOVEN MBA - 2500

New mobile asphalt mixing plant BENINGHOVEN MBA - 2500.
Capacity 200 TPH. Production 30.000 TON.
+46704442537, +46703925753
Fax: +46 40306327

Цена:100 €

Виница
 

Објавен на: 21.04.2012
Mobile asphalt mixing plant BENINGHOVEN MBA – 2500

Mobile asphalt mixing plant BENINGHOVEN MBA – 2500. From 2008. Capacity 200 TPH. Perfect condition.

+46704442537, +46703925753
Fax: +46 40306327

Цена:100 €

Виница
 

Објавен на: 21.04.2012
Stationary concrete plant Fast 45

Stationary concrete plant Fast 45, capacity 45 m3/h, 4 storages, pneumatic chokes of aggregates feed. Skip 1500 l, planetary twin-shaft mixer 1500/1000 l, galvanized. Сontrol cabin with built-in c...

Цена:100 €

Виница
 

Објавен на: 21.04.2012
pekarski masini

Delelica i Okruglitel

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 21.04.2012
MELNICA ZA KAFE

SE PRODAVA MELNICA ZA KAFE NA KAMEN BORO KAEVIC VO EXSTRA SOSTOJBA.

Цена:300 €

Виница
 

Објавен на: 25.03.2012
VERTIKALNI VITRINI ZA KOLONIJAL

DVE DOBRO SOCUVANI VITRINI ZA KOLONOJALI I MARKETI

Цена:500 €

Виница
 

Објавен на: 25.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка