Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Виница
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PRODAVAM KUKA

SE PRODAVA KUKA VO VINICA NA UL.N.N.BORCE VO SAMIOT CENTAR.MIRNO MESTO ZA ZIVEENJE I ODMOR.IZLEZ IMA NA DVE UL ICI OD KOI EDNATA E SLEPA.KUKATA E SO KVADRATURA OD 80 M2 SO DVORNO MESTO 430 M2.IMA I...

Цена:40.000 €

Виница
80 m2
4 соби
Приземје
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 25.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка