Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodazba na kuka

se prodava baraka so dogradba vo naselba lisice od 172m2 zaedno so podrum garaza i terasa i dvorno mesto od 722m2 so sopstveno parno ne e lepenka tel:070237901

Цена:По договор

Скопје
1722 m2
 

Објавен на: 22.01.2018
ПРОДАВАМ КУЌА!!!

Продавам куќа од 255м2 со дворно место 464м2, со 2 гаражи, помошна просторија – заградена летна кујна во дворот (населба “Даме Груев” – општина Ѓорче Петров). Супер локација...

Цена:130.000 €

Скопје
255 m2
4 соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 28.12.2017
KUKJA VO TAFTALIDZE ZA NAEM

IMPULS AGENCIJA iznajmuva prazna kukja vo Taftalidze II. So povrshina od 300 m2 i na 2 kata i dvorno mesto od 100 m2. Kukjata e nova so vkupno 5 prostorii, na prviot kat so golema dnevna prostorija...

Цена:1.500 €

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 30.11.2017
KUKJA ZA NAEM VO CENTAR

ИМПУЛС АГЕНЦИЈА издава кат од куќа во близина на Грчки конзулат во Скопје
Станот е на високо приземје, Комплетно наместен, со вкупна корисна површина од 100 квадрати и високи плафони.
Има два кл...

Цена:650 €

Скопје
100 m2
3 соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 27.11.2017
prodavam kuka

prodavam kuka so dvorno mesto vo selo ramne ohridsko

Цена:По договор

Охрид
400 m2
4 соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 20.11.2017
KUKJA VO DEBAR MAALO

IMPULS AGENCIJA iznajmuva kukja vo Debar maalo kaj kruzniot tek so povrshina od 180m2. Kukjata e na 3 nivoa po 60 m2 so dvorno mesto.
Istata e kompletno renovirana i se iznajmuva prazna. So sa...

Цена:1.200 ден.

Скопје
180 m2
4 соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 07.11.2017
Се продава нова куќа

Се продава куќа во Охрид, Влашка Мала.
Куќата е на 2 спрата плус поткоровје. Поседува околу 300м2 дворен простор.Куќата е изградена во 2004 година и никогаш не е вселена. Првиот кат е потполно опр...

Цена:По договор

Охрид
240 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 03.11.2017
Se prodava kukja

Se prodava kukja vo Vizbegovo na 2 sprata so vkupna kvadratna povrsina od 300 m2 i dvorno mesto od 1.600 m2 - holtikulturno ureden, so 2 garazi, pomosna prostorija, letnikovec, dopolnitelna prostor...

Цена:По договор

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 01.11.2017
Prodavam kuka na ridot vo Bardovci

Vo Bardovci na ridot desno od crkvata, vo elitniot del karsi germanska rezidencija.
Se prodava kuka od 409m2 na tri nivoa, na plac od 500m2.
-Sekoj apartman e razlicen. Dva apartmani raspolagaat ...

Цена:285.000 €

Скопје
409 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 01.11.2017
Prodavam kuka

Prodavam kuka vo butel 1 sproti benziskata

Цена:По договор

Скопје
120 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 29.10.2017
Montazni objekti

NOVO NOVO NAJNOVO postojana montazna kuka za zivenje 60m2- po najniska cena za prv pat vo makedonija za samo 230€ 1m2 so kluc na raka vreme na izrabotka 30 dena.
Kontakt ( 070 50 50 59 )

Цена:230 €

60 m2
3 соби
Приземје
Плочки
 

Објавен на: 28.10.2017
Se prodava kuka vo star grad- 80 m od plostad

Se prodava kuka vo stariod del na Ohrid, na 80 metri od plostad, so pogled na ezero. Kukata ima prizemje, dva sprata i potkrovje so mnogu golema terasa. Izgradena e 2000 god. Ima mal dvor i parking...

Цена:260.000 €

Охрид
200 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
 

Објавен на: 23.10.2017
KUKJA VO CRNICE 350 EUR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva kukja od 130 m2 vo Crnice. Kukjata e na dva kata so visoko potkrovje, platforma od 30 m2 otvorena kon dnevnata soba. Kukjata ima golema dnevna soba, trpezarija so kujna, d...

Цена:350 €

Скопје
130 m2
3 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 18.10.2017
Shes Shtepi,Te Ambasada Amerikani:Prodavam kuka kaj Amerikanska Ambasada

Shes Shtepi:P+3,plus Nenkulm,Afer Ambasades Amerikani be Shkup

Цена:По договор

Скопје
450 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 10.10.2017
се продава куќа

се продава куќа во Битола, на ул. Стив Наумов, на раскрсницата со ул. Охридска. Куќата е стара, има можност да се прошири основата, во дворот има деловен објект со уредна документација.

Цена:По договор

Битола
160 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
 

Објавен на: 09.10.2017
Ѕидана барака во Тафталиџе 1

Се продава ѕидана барака + гаража и земјиште на атрактивна локација во населба Тафталиџе 1 (со маркица за градење и доградување), во непосредна близина на Млечниот ресторан со вкупна и откупена пов...

Цена:По договор

Скопје
90 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 03.10.2017
Izdavam Kuka vo K.Voda 45m2 dvosobna i zasebna so dvorce pozadi Maksi-D

Izdavam Kuka vo K.Voda 45m2 dvosobna i zasebna so dvorce pozadi Maksi-D delumno namestena so podrum moznost za greenje na drva i struja ima termo pecka kujna i dr. pokuken inventar vo zavisnost sto...

Цена:130 €

Скопје
452 m2
2 соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 29.09.2017
Продажба на куќа во центарот на Куманово во близина на Стара Црква

Се продава куќа на ул. Стојан Сликар бр. 3 со корисна површина од 220 м2, во близина на Стара Црква во центарот на Куманово. Куќата има дворно место од 100 м2со гаража.

Цена:По договор

Куманово
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Парно греење

Објавен на: 26.09.2017
SE PRODAVA kukja vo Vizbegovo

Se prodava luksuzna kukja vo Vizbegovo na 2 sprata, so vkupna povrsina od 300 m2 i dvor (holtikulturno ureden) so povrsina od 1.600 m2. Kukjata ima sopstven sistem na greenje, so podrum od 60 m2, d...

Цена:По договор

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 23.09.2017
NOVA KUKA KIS.VODA-TEFERIC 077632380

NOVA KUKA KIS.VODA TEFERIC,NA LEVATA PADINA NA VODNO,SO IMOTEN LIST,EDINECNA,DVOR 652 M2,PRIZEMJE SO DVA KATA PLUS
ZA 8 MINUTI SE STIGNUVA DO CENTAR NA SKOPJE,NOV ASFALTEN PAT,CIST VOZDUH,IMA DETS...

Цена:160.000 €

Скопје
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Плочки
Чиста документација

Објавен на: 13.09.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка