Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Куќа во Радишани на Бел Камен/ Kukja vo Radisani Bel Kamen

Се продава семејна куќа 78м/2. Платени комуналии за 285м/2. Одлична местоположба. Со дворна површина од 665м/2 по имотен лист, на агол од главна и споредна улица, во непосредна близина на два марк...

Цена:По договор

Скопје
78 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 24.06.2019
Продавам куќа во Прилеп во центарот на градот

Се продава куќа на ул.„Круме Волнароски“ во Прилеп, на 3 спрата, со големо дворно место, погодна за големо семејство или две семејства. Има два влеза оддалечени еден од друг и два влеза...

Цена:90.000 €

Прилеп
277 m2
Паркет
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 16.03.2019
КУЌА СО АТРАКТИВЕН ПОГЛЕД НА ЕЗЕРО

Се продава куќа во село Трпејца, со непречен поглед на езеро и планината Галичица. Површината на куќата изнесува 240м2 и 100м2 дворно место. Поделена во вертикала на две идеални половини од по 120м...

Цена:По договор

Охрид
240 m2
4 соби
Приземје + 2 ката
Плочки
Чиста документација

Објавен на: 10.02.2019
Se prodava kukja vo CRESEVO

Kukja vo Cresevo 200m2 so plac 1000m2. Se naogja na glavna ulica, na prekrasno mesto so preubav pogled i cist vozduh na samo 12km od centar. Gorniot sprat e karabina, a dolniot e kompletno sreden. ...

Цена:85.000 €

Скопје
200 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 01.02.2019
Prodazba na kuka ili zamena za stanovi

Se prodava ili mozna zamena na kuka vo Star Dojran,kukata e gradba 2013 god.kukata e 430 m2.kukata I'ma pokrien bazen od 42m2.sopstve bunar 50 m2.13 soncani kolektori.dvorna povrsina e 570 m2....

Цена:2 €

Дојран
430 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 23.01.2019
KUKA DUKAN VO CENTAROT PRED PAZAROT VO STRUGA

PRODAVA KUKA PRED PAZAROT VO STRUGA NA GLAVNA ULICA ,2 KATA SO POSEBEN DUCAN OD 50M2 GARAZA,PODRUMI,CENTRALNO GREENJE,NA ,GOLEMO DVORNO MESTO NAPRED I POZADI .,EKSTRA LOKACIJA I MNOGU MIRNA I UBAVA...

Цена:220.000 €

Струга
193 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Парно греење

Објавен на: 27.11.2018
Се продава куќа на 10 км од Скопје

Плац од 1100м2 ,ограден со вода ,струја,тел. и две куќи една на дваспрата 150м2 и друга од 25м2 ,гаража и др. пропратни објекти,пред с. Кадино

Цена:45.000 €

Скопје
175 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 16.11.2018
Se prodava kukjaSe prodava kukja na ul JNA karsi albanska gimnazija blizu do zelen pazar.Kukjata e samostojna na dobra lokacija i e novo gradena Kukjata e na dva sprata so povrsina od 200m2 Cenata e povolna In...

Цена:По договор

Куманово
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
 

Објавен на: 24.10.2018
Izdavam kukja na Vodno

Se izdava kuka na 2 sprata, vo blizina na vlezot od drzavna bolnica, kukata e so 2 vleza edniot e sprema ulica drugiot sprema dvorot i e na mnogu mirna lokacija. edniot sprat e kompletno opremen a ...

Цена:600 €

Скопје
160 m2
5+ соби
Приземје + кат
Ламинат
 

Објавен на: 16.10.2018
se prodava kukja vo veles

se prodava dvospratna kukja vednas vseliva,so garaza dve golemi tarasi,so dvorno mesto od 50m2,so dve kupatila i 6 sobi vkupna povesina 200m2.cena po dog
tel.075735771 Goran

Цена:По договор

Велес
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 26.09.2018
Продавам

Продавам куќа 140м2 корисна површина нова градба .

Цена:По договор

Скопје
140 m2
4 соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 26.09.2018
КУЌА ВО СКОПЈЕ

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СКОПЈЕ (ОПШТИНА ЦЕНТАР) НА СУПЕР ЛОКАЦИЈА.
КУЌАТА СЕ НАОЃА НА 500 МЕТРИ ОД МАКЕДОНСКА ТЕЛЕВИЗИЈА

Цена:По договор

Скопје
148 m2
Приземје
 

Објавен на: 23.09.2018
izdavam finska baraka

izdavam finska baraka 65 m2 Taftalidze kaj Sitimol,dvor,internet,soncevi kolektori

tel za kontakt.075 532 747

Цена:170 €

Скопје
65 m2
3 соби
Приземје
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 03.09.2018
Prodavam kuka

Se prodava nova kuka vo Volkovo
105 metri kvadratni
800 metri kvadratni plac
Kukata ima tri sobi plus dnevna so trpezarija plus kujna i se razbira kupatilo so wc

Цена:92.000 €

Скопје
105 m2
5+ соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 20.08.2018
Se izdava ponova kukja 100m2+50m2 na Vodnjanska,Centar

Se izdava ponova kukja na Vodnjanska ,Centar za deloven prostor ,100m2+50m2 suteren.Opremena i klimatizirana.Suterenot e poplocen so wc i klima i vnatresen i nadvoresen vlez.Sliki na baranje .names...

Цена:490 €

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
 

Објавен на: 13.08.2018
Se prodava kukja vo Nova Bitola (kaj bolnicata)

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Цена:По договор

Битола
220 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 05.08.2018
Продавам куќа во населба Жданец

Се продава барака лепенка 49 м2, со помошен објект 9м2 и двор 324 м2.
Имотот се наоѓа на ул. Жданец бр.44а Скопје. Дворот е трансформиран со дозвола
за градба од 195 м2 и висина на венец 8,7 м с...

Цена:85.000 €

Скопје
49 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 30.07.2018
Prodavam kuka

Se prodava edinecka kuka vo Bitola na prekrasna lokacija vo Brusnicka naselba, so pogled na Pelister, dvor so borovi i brezi, kukata e vo odlicna sosotojba so se potrebno za ziveenje. Kukata e na e...

Цена:1 €

Битола
912298 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
Парно греење

Објавен на: 10.07.2018
ПРОДАВАМ КУЌА ВО ПРЖИНО

Продавам куќа во Пржино кај последна 16 автобуска. Површина на цел плац е 300m2 , а куќата е на површина од 85m2 и се состои од приземје и кат, а целата станбена површина изнесува 150m2 . Горниот ...

Цена:130.000 €

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 24.06.2018
Ekskluziven imot

Prodavam imot vo Sopiste na naj ubavata lokacija na glavniot pat.imotot e na 8km od centarot na Skopje so prekrasen poglet kon solunska glava.se navoga na nadmorska visocina600m so nad 300 soncevi...

Цена:1 €

Скопје
370 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 31.05.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка