Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Куќа - Карабина последна 57ца - Козле

Се продава карабина на ул.Козле 12 во населба Средно Нерези - Козле, Општина Карпош.
Куќата е со одобрение за градба, а земјиштето има маркица за градба П+2+П.
Куќата е на два спрата од кои на вт...

Цена:149.500 €

Скопје
210 m2
5+ соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Во изградба

Објавен на: 17.04.2018
Baraka

Prodavam baraka vo naselba zelezara

Цена:63.000 ден.

Скопје
68 m2
3 соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 15.04.2018
Куќа во ПИНТИЈА

Се продава Куќа во Нас. ПИНТИЈА НАД УЧИЛИШТЕТО

Цена:70.000 ден.

Скопје
240 m2
3 соби
Приземје
 

Објавен на: 15.04.2018
Kuka so pogled na ezero 2 minuti od plostad Ohrid

Се продава куќа во стариот дел на градот (втор ред на куќи над чаршијата), на 80 м од плоштад и поглед на езеро. Куќата има приземје(летна кујна, соба, тоалет и дворче), два спрата( целосно уредени...

Цена:230.000 €

Охрид
200 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 29.03.2018
Prodavam Kukja vo Bogdanci so Deloven Prostor

Za bilo kakva informacija okolu CENA, SOSTOJBA i dogovaranje za PREGLED kontaktirajte me 078 41 41 41

Цена:1 €

Богданци
600 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 21.03.2018
Продавам куќа во Струмица

Продавам куќа на ул. Ѓуро Ѓаковиќ бр. 61.
Станбена површина - 180 m2
Дворна површина - 165 m2
На одлична локација на само 250 метро од Собрание.

Цена:1 €

Струмица
180 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 19.03.2018
Се продава куќа од 100м2 со двор од 400м2

Куќата се наоѓа охрид, во близина на болницата. Состојбата е одлична. За сите заинтересирани повеќе информации на телефонскиот број: 071-442-162 - Љубица

Цена:По договор

Охрид
100 m2
4 соби
Приземје
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 13.03.2018
Продавам куќа на два спрата во Волково

Се продава куќа на два спрата со вкупна површина од 110 m2, тераса од 16 m2 и дворно место од 340 m2. Куќата е легализирана со имотен лист. Цената не е фиксна, со простор за договор. Данокот и трош...

Цена:42.000 €

Скопје
110 m2
5+ соби
Приземје + кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 11.03.2018
Се продава куќа во Центар

Се продава куќа во Центар, населба Кале, со квадратура од 155 метри квадратни + плус двор + подрум. Локација: Куќата се наоѓа во близина на три амбасади - американската, турската и албанската амбас...

Цена:180.000 €

Скопје
155 m2
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 09.03.2018
Se prodava kuka

Se prodava kuka vo naselba Cento so povrsina od 61 m2 terasa od 15 m2 i podrum od 15 m2 so dvorno mesto od 470 m2 i limena garaza

Цена:50.000 €

Скопје
61 m2
3 соби
Приземје
Чиста документација

Објавен на: 03.03.2018
SAMOSTOJNA KUKA

Se podava kuka vo ekoloski cista i mirna lokacija pokraj reka, daleku od smogot , a blisku do centar. Dokumentacija cista. ifo na 078 225 143 i 078 224 833cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
115 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 28.02.2018
Kuka vo Cento

Se prodava kuka vo naselba Cento 110kv na glavna ulica na dva sprata so dva posebni vleza dvorno mesto 100kv so garaza i dve pomosni prostorii

Цена:55.000 €

Скопје
110 m2
5+ соби
Приземје + кат
Ламинат
 

Објавен на: 24.02.2018
izdavam sprat od kuka

vo ista kuka sprat od 60m2 i sprat od 100m2 prazno nenamesteno pozelno da se vidi

Цена:5.000 ден.

Скопје
100 m2
4 соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 22.02.2018
Kuka vo Vlae

Se prodava kukja vo Vlae,

Цена:По договор

Скопје
114 m2
4 соби
Парно греење

Објавен на: 19.02.2018
SE PRODAVA KUKJA MNOGU POVOLNO

Mnogu povolno se prodava dvospratna kukja so potkrovje vo naselba Gjorce Petrov, potocno Hrom(predposledna 4ka)
Cenata e mnogu povolna, mozna e i kompenzacija za druga nekretnina, so doplata.
Ja...

Цена:По договор

Скопје
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 16.02.2018
Издавам спрат од куќа

Се издава приземје во населба Радишани. Спратот е 80квадрати, целосно опремен плус тераса

Цена:150 ден.

80 m2
3 соби
Приземје
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 16.02.2018
Baraka

Se prodava baraka vo naselba Lisice, na posledna 7-ca.
Barakata e 70 m2, so garaza od 15 m2 i plac od 260 m2.
Markica za gradba P+2+P (10.20 m visina)
Pogodno i za deloven prostor.

Цена:1 ден.

Скопје
260 m2
3 соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 09.02.2018
prodavam baraka kaj NOVA vo taftalige 1 na bukureska

prodavam baraka (od ceskite)kaj NOVA vo taftalige 1 na bukureska so dvor 0d 500 m2 I zidana garaza.

Цена:По договор

Скопје
100 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
 

Објавен на: 08.02.2018
Se prodava kuca na ul.Nikola Tesla br.1 (Vranjsko dzade)

Се продава куќа + дворно место 300м2 на ул.Никола Тесла бр.1 ( Врањско џаде)
Цена по договор
Информации на тел. 075/893-800
Жико

Цена:По договор

Куманово
90 m2
5+ соби
 

Објавен на: 06.02.2018
Продавам куќа

Се продава куќа во населба Драчево на одлична и мирна локација, во близина на ОУ и пазарче.

Цена:38.000 €

Скопје
250 m2
4 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 01.02.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка