se prodava kukja vo tetovo / се продава куќа во тетово

ЦЕНА: 165000 €

se prodava kukja vo tetovo / се продава куќа во тетово


Се продава куќа, приземје, кат и подкровје плус подрум од 90м2 и дворно земјиште 120м2 на улица 181 бр. 43 до ОУ. “Кирил и Методиј„ позади новата џамија во населба “Единство„ - блок 82.

Информации на тел: 070-348-147Град:
skopje
Телефон:
071232717
Објавен на:
04.10.2019

ЦЕНА: 165000 €

Карактеристики:

Град:
 Тетово
Квадратура:
 300 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката
Под:
 Цемент/мушама

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
stevche spasenoski
Град:
skopje
Телефон:
071232717
Објавен на:
15.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка