Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SE PRODAVA PLAC VO S.KUCKOVO

SE PRODAVA PLAC VO S.KUCKOVO SO POVRSINA OD 840 m2 SO PAT I STRUJA
BROJ ZA KONTAKT:076-618-475 JOVAN

Цена:17 €

Скопје
840 m2
Чиста документација
Струја

Објавен на: 22.05.2018
Plac 2175m2 moze i zamena za stan vo Skopje

Prodavam plac vo Dolno Sonje, odma na glavniot pat . Placot e ramen,na krajot zavrsuva so 4 stari orevovi drva. Na samo 20-25min oddalecenost od centarot na Skopje,na cist vozduh,idealen za kukja i...

Цена:30 ден.

Скопје
2175 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 14.05.2018
Атрактивен градежен плац во с. Брајчино - Преспа!!!

Се продава атрактивен градежен плац од 2000 м2 во с.Брајчино - Преспа. Плацот граничи со Брајчинска река и има панорама кон Преспанското Езеро.
Цена 35€ м2.
Телефон за контакт: 075 796 796...

Цена:35 €

Ресен
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 05.05.2018
Niva

Prodavam niva 2000 kvadrati vo Dobrosane do pruga ima pat,pogodna e za Vikendica. 078424021

Цена:По договор

Куманово
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 30.04.2018
Плац

Се продава плац во Радишани(Бутел) на индустриска зона, веднаш до обиколницата.

Цена:По договор

Скопје
15000 m2
Излез на пат
Струја
Вода

Објавен на: 09.04.2018
Плац во Пинтија

Продавам плац во Пинтија со површина од 1.114м2 до асфалтен пат.Цена по договор

Цена:По договор

Скопје
1114 m2
 

Објавен на: 30.03.2018
Се продава плац-стара барака во населба Лисиче

Се продава плац-стара барака во населба Лисиче, плац 370 м2 бруто површина и површина за градење 123 м2 на убава локација на улица Црноризец Храбар,позади бензиската Макпетрол. Контакт телефони:075...

Цена:80.000 €

Скопје
370 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 28.03.2018
SE prodava plac 550m2 vo RADISHANI

Placot se naogja na 100 metri od servis Zajo,kaj dom za stari Zana.

Цена:40 €

Скопје
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 25.03.2018
Se prodava NIVA vo RADISHANI

Nivata e 2000m2,se naogja na tretiot vlez vo blizina na rezervoarot za voda.

Цена:30 €

Скопје
20002 m2
Излез на пат

Објавен на: 24.03.2018
Продажба на плацеви

Се продаваат 4 плацеви од по 562m2 на атрактивна локација во Охрид (месноста Горица, позади ридот каде е претседателската вила)на 300m одалеченост од езерото , може целокупната парцела , а може и п...

Цена:100 €

Охрид
562 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 15.03.2018
Се продава нива 5000 квадрати, во Кавадаречки дел на 750 надморска височина

Нивото е сместено на атрактивна локација, до вилите на познати лица.
12 км далечено од СКИ ЦЕНТАРОТ КОЖУФ

Нивато има имотен лист и другите документи, спремно за градба, со струја канализација и вода.

Цена:По договор

5000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 14.03.2018
Плац за Викендица

Продажба на плац на атрактивна локација - Поречката Белица, поточно во недопрената природа на Порече, Македонски Брод. Плацот граничи од едната страна со асфалтираниот пат, а од другата страна со р...

Цена:По договор

Македонски Брод
1100 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 24.02.2018
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА ДРАЧЕВО

Се продава плац/земјиште во нас. Драчево, со површина од 260 m2.nЦената е по договор. За подетални информации јавете се на 075337231

Цена:По договор

Скопје
260 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 19.02.2018
Плац во Маџари

Се продава плац во Маџари, на раскрсница Маџари 480м2
Цена по договор

075225541 Михајло

Цена:По договор

Скопје
480 m2
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 18.01.2018
Prodavam plac vo Vizbegovo do Mgistralata

Prodavam plac od 5.500m2,7.700m2,5.400 do Magistralata nakaj KosovoPlaco ima bunar.,Blizu Struja.

Цена:38 €

Скопје
550077003600 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 18.05.2018
Се продава плац

Се продава атрактивен плац од 1150 м2, на главен пат-автопатот -обиколница, во близина на ресторан Империјал и станица за технички преглед на возила во Шуто Оризари-Гробишта Бутел. Плацот се наоѓа ...

Цена:По договор

Скопје
1150 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 12.05.2018
PLAC NIVA ZA VIKENDICA CAPARI

plac 1750 m2 eden km pred capari na 170 m do asvalten pat placot e pravoagolen 100x18 idealno mesto cista priroda za vikendica na 1000 metri nad visina.. 070 757 897

Цена:2.500 €

Битола
1750 m2
Чиста документација

Објавен на: 03.05.2018
plac niva

izlaga na asvaltiran pat
se naogja na 700m od avtopatot
ima kompletna dokumentacija
se naogja na kacanicki pat- brazda

Цена:30 €

Скопје
1720 m2
 

Објавен на: 03.05.2018
СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 285м2 ВО ВЛАЕ 1

СЕ ПРОДАВА
ПАРЦЕЛА ВО ВЛАЕ 1
ЗПЗ 96м2, ДВОРНО МЕСТО 189м2,
ВКУПНО ПАРЦЕЛА 285м2,

Цена:По договор

Скопје
285 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 03.05.2018
Se prodava plac vo Radishani

Plac vo radishani 518 m2,kaj posledna57,ima struja ,voda,odvod.Cena po dogovor Ilija 071 287 289

Цена:По договор

Скопје
518 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 22.04.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка