Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam povolno baraka vo taftalidze 2

65 m2 baraka i 136 m2 dvor

moze cena po dogovor

Цена:85.000 €

Скопје
63 m2
3 соби
Приземје
Чиста документација

Објавен на: 07.04.2017
dve posebni kuki

dve posebni kuki vo ist dvor vo Cair

Цена:130.000 ден.

Скопје
140 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 03.04.2017
Продавам куќа

Се продава куќа во н.Ченто со површина од 61 m2 простор за живеење (3 спални,ходник,кујна и тоалет)плус 26m2 подрум плус 15m2 надворешна тераса,со дворно место од 480m2

Цена:50.000 €

Скопје
61 m2
3 соби
Приземје
Чиста документација

Објавен на: 25.03.2017
Kukja vo Jaka marino

Se prodava kukja vo nas.jaka marino opstina Ilinden...
Karabina ...so kompletna cista dokumentacija ...so obvrska da se zavrsi gradbata vo slednite 6 god...
Poveke info na tel 077734761 070756179

Цена:45.000 ден.

Скопје
100 m2
4 соби
Приземје
Во изградба

Објавен на: 21.03.2017
Се продава Куќа 226м2

Се продава куќа, централно климатизирана, со влажнење и прочистување на воздухот со најсовремен филтерски систем, со сончев колекторски систем, вентилирана фасада од фасадна тула, алуминиум-дрво ст...

Цена:По договор

Битола
226 m2
4 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 17.03.2017
kuka vo pintija

se prodava kuka vo nas.pintija 90 kvadrata so dvorno mesto(moze i zamena za stan)

Цена:50.000 €

Скопје
90 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 16.03.2017
SE PRODAVA HOTEL VO KOZLE

Impuls Agencija prodava namesten hotelski objekt na odlicna lokacija vo Kozle,raspolaga so stambena povrsina od 330 m2 i 300m2 dvorno zemjiste, na tri sprata, so 10 spalni sobi,sekoja od niv so sop...

Цена:250.000 €

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 06.03.2017
Продавам куќа во н.Јегуновце, Тетово

Се продава куќа во населба Јегунове, Тетово.
Куќата се наоѓа во центарот на населбата.
Има 85 м2 и 550 м2 двор.Куќата и 2 спални, кујна, дневна, бања.

Цена:27.000 €

Тетово
85 m2
4 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 05.03.2017
Се продава Барака

Се продава барака во населба Лисиче. Нејзината квадратура е 67м2 и има дворно место од 181м2 и гаража од 14м2. Бараката е реновирана, има нов кров од лим изолација, ПВЦ прозори. Има 2 спални соби, ...

Цена:70.000 €

67 m2
3 соби
Приземје
Ламинат
 

Објавен на: 03.03.2017
ITNO I POVOLNO SE PRODAVA KUKA VO LISICE

Kukjata e so povrsina od 120mk dvor 300mk, dogovor za cena na lice mesto po viduvanje na kukjata

Цена:По договор

Скопје
120 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 25.02.2017
baraka

Се продава барака лепенка 49 м2, со помошен објект 9м2 и двор 324 м2.

Имотот се наоѓа на ул. Жданец бр.44а Скопје. Дворот е трансформиран со дозвола

Цена:120.000 €

Скопје
49 m2
2 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 22.02.2017
Барам инвеститор

Барам инвеститор за градење на зграда на многу убава локација Кисела вода кај стара чешма.

Цена:По договор

Скопје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 17.02.2017
ODLICHNA KUKJA VO TAFTALIDZE

Agenencija IMPULS izdava ODLICHNA KUKJA 150M2 Vo Taftalidze. Kukjataraspolaga so 2 sprata, ima 7 prostorii, 400m2 dvorno mesto, sopstvena garaza. kukjata moze da so koristi za ziveenje kako i za de...

Цена:700 €

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 07.02.2017
Kukja vo Gj.Petrov, Itno!

Itno prodavam kukja vo Gj.Petrov, 300m2, na plac od 400m2. Kukjata e na dva kata so dva posebni vleza, i dva podruma.Gradba 2004, site potrebni dokumenti.

Цена:По договор

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 06.02.2017
Продавам или заменувам Куќа во Бутел 1

Продавам или заменувам Куќа во Бутел 1 за станбено/деловен простор, викендица, куќа.
Куќата се наоѓа на одлична локација за живеење, со постојано свеж воздух (близу река), со голем двор со зелени...

Цена:По договор

Скопје
Чиста документација

Објавен на: 30.01.2017
Продавам кука во Катланово а може и замена за стан

Продавам кука во Катланово 100 м2, на идеално место за живеење.Куката е на 2 спрата со 5соби ,купатило 2 кујни базен летниковец, 2 влеза и гаража.Дворнто место 1000 м2 со можност да се гради, биде...

Цена:39.000 €

Скопје
100 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Чиста документација
Базен

Објавен на: 17.01.2017
Се продава куќа (ѕидана барака) во н. Лисиче,

Се продава куќа (ѕидана барака) во н. Лисиче, лепенка, (веднаш позади бензинската Макпетрол наспроти Џеваир кулите),68 м2 ѕидана барака, со пет соби, тераса и подрум и гаража од 20м2.

Цена:45.000 €

Скопје
6820 m2
5+ соби
Приземје
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 12.01.2017
Prodavam Nova kukja vo Pripor

Prodavam 4 godini stara kukja vo pripor 150m2 objekt 320m2 dvorno mesto.Kukjata e na 3 sprata kompletno namestena so elementi i bela tehnika. edniot sprat e garsonjera,drugiot duplex, ima 3 kupatil...

Цена:95.000 ден.

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 20.12.2016
SE PRODAVA KUKJA VO CHENTO PO EKSTRA CENA

Agencija IMPULS prodava kukja vo Chento 286m2 po ekstra cena. Kukjata raspolaga so 2 sprata, garazen prostor, dvorno mesto od 300m2.

Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423

Цена:65.000 €

Скопје
286 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Чиста документација

Објавен на: 16.12.2016
EKSKLUZIVNA KUKJA VO KOZLE PO EKSTRA CENA

Agencija IMPULS izdava EKSKLUZIVNA KUKJA 120m2 vo Kozle po EKSTRA CENA. Kukjata raspolaga so prekrasen dneven salon, kompletno opremena kujna, tarpezarija, 3 spalni sobi, 2 kupatila, dvor.

KONTA...

Цена:750 €

Скопје
120 m2
4 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 15.12.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка