Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam baraka vo taftalige 1 kaj komenski

prodavam baraka od ceskite kaj Komenski i Nova so dvor od 480 m2.

Цена:По договор

Скопје
100 m2
4 соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 11.09.2017
Итно издавам куќа во Бардовци

Kucata vo Bardovci e novoizgradenaso namena za izdavanje, prazna,opremena so kujna I plakari, sopstveno parno greenje na struja, na 3 kata od po 70m2, prizemje e so kujna i dnevna spoena, so toile...

Цена:1.200 €

Скопје
220 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 07.09.2017
Prodavam kuka

Prodavam kuka od 100m2 vo Butel, ul. Butelska br.13. Cena po dogovor. Telefon: 070 603 357.

Цена:По договор

Скопје
100 m2
 

Објавен на: 22.08.2017
Продавам спрат од куќа во центарот на Прилеп

Се продава спрат од куќа во тивка улица во центарот на Прилеп, со посебен влез и дворно место од предната и задната страна. Станот има 72 м2, со одличен распоред - 3 спални соби, дневна соба и сало...

Цена:20.000 €

Прилеп
72 m2
4 соби
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 13.08.2017
Prodavam kukja

Prodavam kukja, moderna gradba, vednas vseliva i multifunkcionalna. 120m2 stanben del + 50m2 pomosni podrumski prostorii, dvor 200m2. Vkupen plac 310m2. Sopstveno parno greenje vo site varijanti, s...

Цена:По договор

Скопје
120 m2
5+ соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 23.07.2017
продажба на куќа во изградба


JAKA Илинден
Површина: 240 m2
Број на спратови: 2

Цена:1 ден.

Скопје
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 12.07.2017
prodavam kuka vo vlae

prodavam kuka vo vlae 2 sprata 4 sobi salon kujna 2 wc terasa so cist imoten list i cela dukumentacija na moe ime 110 kvadrati dvor 140 kvadrati otkupeno zemjiste garaza cena 75 000 eur xitno se p...

Цена:75.000 ден.

Скопје
110 m2
4 соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Парно греење

Објавен на: 10.07.2017
baraka vo naselba lisice


Se prodava baraka vo naselba Lisice, na posledna 7-ca.

Barakata e 70 m2, so garaza od 15 m2 i plac od 260 m2.

Цена:1 ден.

Скопје
70 m2
3 соби
Чиста документација

Објавен на: 08.07.2017
Se prodava kuka vo Butel 1 na glavna ulica

Se prodava kuka vo Butel 1 na glavnata ulica posle opstinata na 400 m. Dvorno zemjiste 450 m2. Se prodava so celata pokuknjina. Cenata e po dogovor.

Цена:5 €

Скопје
70 m2
3 соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 26.06.2017
Kuca irini

Visoko prizemlje 65 m 2,podrum so garaza, 45 m 2, dvor 350 m 2, legalno, odvod ,vodovod, asfalt do kuca, skolo i prodavnica vo blizina

Цена:65.000 €

Скопје
65 m2
4 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 24.06.2017
Prodavam ili menuvam kukja za stan

Prodavam ili menuvam kukja vo Gjorce Petrov 280 m2 za stan.

Цена:По договор

Скопје
280 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 23.05.2017
Се продава куќа

Се продава куќа на 3 спрата во близина на поранешна ветеринарна станица.Цена по договор.

Цена:По договор

Штип
230 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
 

Објавен на: 20.05.2017
Izdavam namestena baraka vo Kozle

Издавам наместена барака во населба Козле, Скопје. Две соби, трпезарија, кујна и бања. Има двор. Греење со термо и панел. Едната соба има и клима. Има 4 кревета. Слободна е од 6 Јуни 2017.
Телефон...

Цена:10.000 ден.

Скопје
52 m2
3 соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 14.05.2017
se prodava kuva vo bitola

se prodava kuka vo Bitola vo blizina na crn most , na ul. Stiv Naumov. Kukata e stara , ima golem dvor.

Цена:По договор

Битола
70 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
 

Објавен на: 08.05.2017
Kuka vo Butel1

Se prodava kuka vo Butel 1 so povrsina od 200 m2 stanben prostor i dvorna povrsina od 330m2 so
3 posebni vleza,
3 kujni,
3 kupatila,

Цена:150.000 €

Скопје
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 30.04.2017
ПРОДАВАМ КУЌА

продавам куќа во Ѓорче Петров на улица Мице Козар ( улицата за стадионот). Куќата е во одлична состојба и е веднаш вселива.
Информации на тел. 070 220 714

Цена:95.000 €

Скопје
140 m2
4 соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 24.04.2017
Kukja vo krnjevo (stara gradba) ili plac

Se prodava kukja vo krnjevo(stara gradba) se na se vkupno 170 m2 (cel plac) Cena 100000 evra . cenata ne e fiksna

Цена:100.000 €

Скопје
170 m2
4 соби
Чиста документација

Објавен на: 24.04.2017
Se prodava novo izgradena kuka

Se prodava novo izgradena kuka stara 5 godini.Cena po dogovor

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 23.04.2017
Куќа во центар на Охрид со три одвоени спрата

Се продава куќа на калето во Охрид, веднаш под Самоилови тврдини, но на само 3-4 мин пешки од главната чаршија и неколку мин од плажата Канео. Куќата има 3 целосно одвоени спрата, со посебни влезов...

Цена:86.000 €

Охрид
145 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 22.04.2017
KAT OD KUKJA 105m2 VO TAFTALIDZE I

IMPULS AGENCIJA izdava kat od kukja (1-vi ) 105 m2 vo Taftalidze I. Raspolaga so 4 golemi sobi, 2 kupatila, 2 terasi, garaza, prostran dvor.

Dopolnitelno mozat da se iznajmat uste 65m2 so sto ce...

Цена:550 €

Скопје
105 m2
4 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 10.04.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка