Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodazba na nova kuka na odlicna lokacija vo Crnice

Se prodava novoizgradena kuka (vo 2016 god. ) – zatvorena karabina, so vgradeni plocki na skalite I vo kujnite. Kukata e so prizemje I dva kata so vkupna povrsina od 624 m2. Vkupnata golemina...

Цена:380.000 €

Скопје
624 m2
Приземје + 2 ката
Чиста документација

Објавен на: 30.05.2018
Se prodava kuka

Se prodava kuka vo n.Kozle

Kuka:prizemje i 2 kata
Vkupnata kvadratura e 220m2.

Цена:По договор

Скопје
220 m2
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 24.05.2018
Kuka vo Star Dojran

Prodavam kuka vo Star Dojran naselba Karac.kukata e so 450 m2 korisna povrsina.gradba 2012 god.
Dvor 430 m2.ima pokrien bazen 42 m2
Solarno geenje na topla voda so 13 sonevi kolektori.sopstven bu...

Цена:По договор

Дојран
4502 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 19.05.2018
Se prodava kuka vo Butel 1

Se prodava kuka vo Butel 1, so povrsina 150m2 (plac 340m2). Kukata se naoga na ulica Ho Shi Min. Kontakt tel. 070 700 572

Цена:По договор

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 21.04.2018
se prodava kuka vo naselba trnodol skopje

kuka od prizemje i potkrovje so vkupna povrsina od 120+70 m@ vo najelitnata naselba vo skopje.

Цена:По договор

Скопје
190 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 18.04.2018
Ченто куќа

Се продава куќа во населба Ченто со површина од 61 м2 тераса од 15м2 подрум од 15 м2 и лимена гаража со дворноместо од 470 м2
Контакт тел. 078/248-703 075/286-171

Цена:50.000 €

Скопје
61 m2
3 соби
Приземје
Чиста документација

Објавен на: 17.04.2018
Ekskluzivna kuka

Se prodava kuka okulu 400m so prekrasno ureden dvor bazen idr.sodrzini.kukata se navoga na naj ubavoto mestto vo Sopiste na glavniot pat vo ubava zona so ubavi kuki ima prekrasen nesmetan pogled ko...

Цена:1 €

Скопје
400 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 13.04.2018
МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПРОСТОР

Се издава атрактивен и уникатен простор на две нивоа ,погоден за дејност или за домување.

Цена:400 €

Скопје
100 m2
3 соби
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 19.03.2018
Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор на приземје погоден за деловна намена. Куќата има излез на две улици и непоср...

Цена:41.000 €

Велес
154 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 19.02.2018
Kuka vo Gorce Petrov so moznost za gradba

Се продава куќа во Ѓорче Петров во близина на основно училиште “Мирче Ацев “, со имотен лист на 96 м2, од кои 1кат ( високо приземје) од 51 м2, со сутеренски простории од 45 м2 и маркиц...

Цена:45.000 €

Скопје
96 m2
2 соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 27.01.2018
Куќа во населба Лисиче

Се продаваат два објекта, куќа и барака на плац од 320 м2. Куќата е понова градба, а бараката е целосно реновирана. Двата објекти се со вкупна корисна повшина од 220 м2 по имотен лист и се со одлич...

Цена:По договор

Скопје
220 m2
5+ соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 26.01.2018
Se prodava kukja vo naselba Cento

Se prodava kukja vo naselba Cento od 86 m2, dvor od 350 m2 i garaza. Se naogja na pocetokot od naselbata, ima uredna dokumentacija.

Цена:По договор

Скопје
86 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 25.01.2018
Две куќи и дворно земјиште

Се продава недвижен имот ,две куќи и дворно земјиште, во с.Град-Делчево, со Квадратура 179м2 и дворна површина 518 м2

Имотот располага со Дуплекс-лепена куќа, 2 спрата,5 соби, 2 балкони, 2 бањ...

Цена:По договор

Делчево
179 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Чиста документација

Објавен на: 08.01.2018
ALUMINSKI, STAKLENI I KOVANI OGRADI SASKO-GIS

STAKLENI ODRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLOKOVANI I ALUMINSKI OGRADI KOMARNICI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKIPROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI HALI KONSTRUKCII MAGACINI KAPII VRAT...

Цена:40 €

Скопје
 

Објавен на: 23.03.2020
Prodavam kuka vo Radisani

Se prodava kuka pogodna za ziveenje na dve do tri semejstva so posebni vlezovi so imoten list i deloven prostor isto registriran .Pozelno da se pogledne.

Цена:120.000 €

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 04.02.2020
Baraka vo Butel 1

Se prodava baraka (predzidana) so dogradba na
ul. Ho Si Min br 55b so markica i site dokumenti za nadgradba

Цена:1 €

Скопје
100 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 02.12.2019
ALUMINSKI I KOVANI OGRADI ,VRTENI SKALI, TENDA, KAPII, ZASTITNI RESETKI, SKALI, "SASKO-GIS"DOOEL.

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI
KAPII VRATI SPALNI TROSEDI DVOSEDI FOTELJI MASI STOLCINJA
KLUPI NADVORESNI I
VNATRESNI VRTENI SKALI CARDACI GARAZI SIBER VRATI NA DALINSKO OD...

Цена:40 €

Скопје
Приземје + 2 ката
 

Објавен на: 18.11.2019
Prodavam kuka vo nas.Vlae

Prodavam kuka vo nas.Vlae...dva sprata po 90 m2. Potkrovje 80 m2. Garaza 40 m2 adaptirana za ziveenje. Dvorno mesto 70 m2. Uredna dokumentacija

Цена:25.000 €

Скопје
210 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 27.10.2019
Kuka vo Ilinden

Prodavam kuka vo I linden komplet opremena so dvorno mesto 1000m2

Цена:По договор

Скопје
360 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Парно греење

Објавен на: 14.10.2019
Се продава куќа во Кисела Вода

СЕ ПРОДАВА КУЌА ОД 150 М2 (стамбена површина) и уште 120 м2 дворна површина, ВО КИСЕЛА ВОДА СКОПЈЕ - ЛЕГАЛИЗИРАНА,со комплетни документи, со два влеза погодна за две фамилии,и можност за доградба к...

Цена:1 ден.

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје
Плочки
Чиста документација

Објавен на: 15.08.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка