Куќа на два спрата со гаража

ЦЕНА: 24990 €

Куќа на два спрата со гаража


Се продава куќа на два ката со гаража

Се продава куќа на два ката, со вкупна површина од 150м2 . Секој кат има по три засебни соби и бања, големи балкони, помошни простории, како и гаража од 15м2.
Продажната цена на оваа куќа е 24.990 евра.Име:
Град:
Veles
Телефон:
071360010
Објавен на:
21.11.2019

ЦЕНА: 24990 €

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 150 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Плочки

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Nino Nastov
Град:
Veles
Телефон:
071360010
Објавен на:
21.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ИТНО СЕ ПРОДАВА!!!

ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌАТА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВА. КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 75М2 НА ДВА СПРАТА, ПОЛУОПРЕМЕНА, СО СОПСТВЕНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ, А НА ГОРНИОТ СПРАТ ИМА И КЛИМА, КУЌАТА Е ПРИКЛУЧЕНА НА ВОДОВОД И ...

Цена:35.000 EUR


Објавен на: 20.01.2020
Prodavam kuka vo nas.Vlae

Prodavam kuka vo nas.Vlae...dva sprata po 90 m2. Potkrovje 80 m2. Garaza 40 m2 adaptirana za ziveenje. Dvorno mesto 70 m2. Uredna dokumentacija

Цена:25.000 EUR


Објавен на: 27.10.2019
Се продава куќа во Сопиште

Кука во Сопиштe so celosna dokumentacija i e vo urbana zona, so struja, gradski vodovod, kanalizacija i odvod. dvor od 400 m2, Dupla termicka izolacija na celata kuka, od vnatresna strana tervol a ...

Цена:По договор


Објавен на: 23.09.2019
Montazni objekti

NOVO NOVO NAJNOVO postojana montazna kuka za zivenje 60m2- po najniska cena za prv pat vo makedonija za samo 230€ 1m2 so kluc na raka vreme na izrabotka 30 dena.
Kontakt ( 070 50 50 59 )

Цена:230 EUR


Објавен на: 28.10.2017
se prodavaat stanovi vo kumanovo

2 stana vo gradba NA VTORI KAT od 68 i 83 m2, vo blizina na sokolanski park (objekt stara trafostanica) vo izvedba na AD KOZJAK.Cena po dogovor.
SO DVATA STANA ima i GARAZI od 15 m2.
{stanovite ...

Цена:По договор


Објавен на: 16.11.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка