Prodavam kuka so plac

ЦЕНА: По договор

Prodavam kuka so plac


Se prodava kuka od 350 m2 so dvorno mesto od 800 m2 vo Gorno Sonje. Kukata ima 2 golemi terasi, 4 spalni sobi, 3 banji, vnatresna izolacija, vnatresni skali, 2 saloni od 150 m2, 2 vleza, parking prostor za 3 koli. Ima plus pozadi kukata doizgradba kako rabotilnica povrzana za kukata.
Za poveke informacii na 077/711-656 ili 078/699-544 Emilija. Cenata po dogovor.Град:
Skopje
Телефон:
077711656
Објавен на:
13.08.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 350 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Emilija Dimovska
Град:
Skopje
Телефон:
077711656
Објавен на:
13.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ИТНО СЕ ПРОДАВА!!!

ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌАТА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВА. КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 75М2 НА ДВА СПРАТА, ПОЛУОПРЕМЕНА, СО СОПСТВЕНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ, А НА ГОРНИОТ СПРАТ ИМА И КЛИМА, КУЌАТА Е ПРИКЛУЧЕНА НА ВОДОВОД И ...

Цена:35.000 EUR


Објавен на: 20.01.2020
Prodavam kuka ili menuvam za stanovi

Prodavam kuka ili menuvam za stanovi. Kukata e so uredna dokumentacija, na dva sprata i.potkrovje vo nas. Vlae. Spratovite se po 90 m2. Potkrovje 80 m2 i nisko prizemje 40 m2. Dvor 70 m2

Цена:250.000 EUR


Објавен на: 11.12.2019
Prodavam ken kukja 8 m2

Prodavam ken kukja 8 m2 od KEN Kumanovo, (trafika) so odlicna izolacija kako i dopolnitelen kontejner za toalet i golema nastresnica.

Цена:1.350 MKD


Објавен на: 13.04.2018
Prodavam kolicka za bebe 3 vo 1

Prodavam Kiddo kolicka za bebe 3 vo 1
Koristena 7 meseci
Kupena e 24000 denari

Цена:16.000 MKD


Објавен на: 30.05.2016
Prodavam garaza vo TC Antiko

Prodavam garaza od 16 m2 podzemna vo TC Antiko
tel 070/242-755

Цена:6.000 EUR


Објавен на: 15.01.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка