Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Виница

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Отклучен iPhone 6 Плус бела и црна

Комплетна опрема iPhone 6

Apple iPhone 6 Плус
AC полнач за патување

Цена:400 €

Виница
 

Објавен на: 11.05.2015
Samsung Galaxy S6 Edge G9250 4G

SIM Type Single SIM Network 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G: WCDMA 850 / 900 / 1900 / 2100 4G: LTE 700 / AWS / 800 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 Display Type Super

Skype:info.lahstr...

Цена:430 €

Виница
 

Објавен на: 09.05.2015
Brand New IPhone 6 PLUS 16GB,Samsung Galaxy Note 3/4 16GB,PS4 500GB,Motorola Moto X,Nokia Lumia 1520,Galaxy S5 16GB

Brand New IPhone 6 PLUS 16GB,Samsung Galaxy Note 3/4 16GB,PS4 500GB,Motorola Moto X,Nokia Lumia 1520,Galaxy S5 16GB


1. Complete accessories (Well packed??, And sealed in original

Цена:400 €

Виница
 

Објавен на: 12.11.2014
For sale::Apple iPhone 5s Gold,Samsung Galaxy S4/Galaxy Note 3,BlackBerry Porsche Design P’9982

Dear Customer,Mobile Wholesale Limited is one of the Best Selling Distributor.We are Legitimate registered Company.

Promo offer of buy 2 units you get 1 free Unit with a free shipping.

Цена:300 ден.

Виница
 

Објавен на: 21.12.2013
Apple iphone 5 64GB

All our products are original brand new factory unlocked with complete accessories and can be used with any SIM card. No activation required


New Apple iPhone 5 64GB

Цена:450 €

Виница
 

Објавен на: 28.08.2013
Selling Apple iPhone 5 & Samsung Galaxy S3/S4 Factory Unlocked

Selling Apple iPhone 5 & Samsung Galaxy S3/S4 Factory Unlocked

New year Promo BUY 2 GET 1 FREE

Цена:400 €

Виница
 

Објавен на: 14.04.2013
HTC legend

dobro zacuvan

Цена:5.000 ден.

Виница
 

Објавен на: 10.04.2013

Цена:500 €

Виница
 

Објавен на: 19.11.2012
Фабрика Откључан Apple iphone 4S 64GB

Произвођач Аппле-
Боја-Бела Црна
Име-Аппле иПхоне 4С 64ГБ (откључан) (беле и црне)
Стање-Бранд Нев

Цена:470 €

Виница
 

Објавен на: 09.09.2012
Buy New BB Porshce,New BB TK Victory,New Samung Galaxy S3

بسم الله الرحمن الرحيم . السلام عليكم ورحمة الله وبركاتة

RAYA MOBILE SHOP INTRODUCE NEW HOTEST MOBILE PHONE

Цена:500 ден.

Виница
 

Објавен на: 20.08.2012
For Sale BlackBerry Porsche Design P9981 Unlocked Original

Brand new BlackBerry Porsche Design P9981 brand new origina. All with the complete accessories plus warranty. With English and Arabic Keyboard .With special pin. 2AABB222,2AA11111,2AA2AA11.

In T...

Цена:750 ден.

Виница
 

Објавен на: 13.03.2012
Selling Apple Iphone 4s 64GB Unlocked

Please note: This phone is unlocked and can be used with any SIM card. No activation required

Product Includes :

Цена:500 €

Виница
 

Објавен на: 12.03.2012
Apple iPad 2 Wi-Fi 16 GB - Apple iOS 5 1 GHz - Black

Apple ipad phone :


Apple iPad 2 Wi-Fi 16 GB - Apple iOS 5 1 GHz - Black

Цена:400 €

Виница
 

Објавен на: 14.02.2012
Samsung i9100 Galaxy S II Factory Unlocked

Заинтересирано купувачот треба да контактирате со нас преку нашата компанија е-мејл below.Email: shopwithus11@hotmail.com
Skype: buywithus111

Цена:400 €

Виница
 

Објавен на: 14.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка